Ψάξε τώρα

Business Development Manager

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#DT44375
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Είστε ενθουσιώδεις όταν μιλάτε με πελάτες και παρέχετε λύσεις στις ανάγκες τους;

Eπιθυμείτε να εργαστείτε σε μια δυναμική ομάδα για να αυξήσετε τις πωλήσεις για την εταιρεία, και να επωφεληθείτε από τη δική σας απόδοση;

Τότε θα θέλαμε να σας ακούσουμε!

Η εταιρεία Cartridge World, είναι ένα Παγκόσμιο Franchise η οποία δραστηριοποιείται στην Κύπρο για περισσότερα από 20 χρόνια. Είμαστε οι ειδικοί στις υπηρεσίες εκτύπωσης και υπολογιστών και αναζητούμε να προσλάβουμε άμεσα ένα δυναμικό άτομο με προσανατολισμό στις πωλήσεις.

Αρμοδιότητες ρόλου
• Προώθηση πρωτοποριακών λύσεων εκτύπωσης σε επιχειρήσεις
• Πακέτα τρισδιάστατης εκτύπωσης «edtech» για εκπαιδευτικα ιδρύματα.
• Ολοκληρωμένη σειρά αναλώσιμων γραφείου.
• Άριστη εξυπηρέτηση και υποστήριξη.
• Ενεργή προσέγγιση επιχειρήσεων σε όλο το νησί, (τηλέφωνο, ηλεκτρονικό μήνυμα, κοινωνικά δίκτυα εκδηλώσεις κ.λ.π.).
• Αναζήτηση νέων πελατών.
• Διαχείριση πελατολογίου σύμφωνα με τη στρατηγική της εταιρείας.
• Ενημέρωση των πελατών για τις παραγγελίες.
• Συνεργασία με τα μέλη της ομάδας.

Απαραίτητα Προσόντα
• Απόφοιτος ΑΕΙ
• Προυπηρεσία σε πωλήσεις Β2Β, θα συνεκτιμηθεί.
• Γνώσεις πληροφορικής, εκτυπωτών, αναλώσιμων.
• Ικανότητα επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης.
• Υπευθυνότητα, συνέπεια
• Γνώσεις της Αγγλικής και Ελληνικής γλώσσας.
• Ομαδικό και συνεργατικό πνεύμα.
• Άδεια οδήγησης Ι.Χ. αυτοκινήτου.
• Άδεια Εργασίας στην Κύπρο.

Η εταιρεία Cartridge παρέχει
• Σταθερό μηνιαίο μισθό και Bonus με την επίτευξη στόχου πωλήσεων.
• Μισθολογική και επαγγελματική εξέλιξη.
• Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας.
• Ώρες εργασίας Δευτέρα- Παρασκευή.
• Εκπαίδευση.

Εαν ενδιαφέρεστε στείλτε το βιογραφικό σας σημείωμα, και συνοδευτική επιστολή στα Αγγλικά, στον υπεύθυνο πωλήσεων: salesmanager@cwcyprus.com Reference CWB2B.

Θέλεις να λαμβάνεις ειδοποιήσεις σχετικές με νέες θέσεις εργασίας, θέματα καριέρας και επιχειρηματικότητας;