Ψάξε τώρα

Junior IT Administrator

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#MC31129
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Ρόλος:

Ως JuniorITAdministratorστη McDonald’s™ θα εργάζεστε σε ένα ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον που απαιτεί ομαδικότητα και επαγγελματικότητα. Ο συγκεκριμένος ρόλος περιλαμβάνει τόσο εργασίες στα κεντρικά γραφεία του IT Department, όσο και στα εστιατόρια για εγκατάσταση και συντήρηση του εξοπλισμού.

ΚύριαΚαθήκοντα:

  • Εγκατάσταση και ρύθμιση εξοπλισμού (hardware & software), συστημάτων, δικτύων, εκτυπωτών και σαρωτών.
  • Παρακολούθηση και συντήρηση συστημάτων και δικτύων υπολογιστών.
  • Έγκαιρη διαχείριση διαφόρων ζητημάτων και αιτημάτων εξυπηρέτησης.
  • Παροχή τεχνικής υποστήριξης σε όλη την εταιρεία (πρόσωπο με πρόσωπο ή τηλεφωνικός).

ΑπαιτούμεναΠροσόντα:

  • Πτυχίο στην Επιστήμη των Υπολογιστών, Μηχανική Υπολογιστών ή σε άλλο σχετικό τομέα.
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας (προφορικής & γραπτής).
  • Πολύ καλή γνώση hardware συστημάτων και δικτιών.
  • Ικανότητα κριτικής σκέψης και επίλυσης προβλημάτων.
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας.
  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση και εντός αυστηρών προθεσμιών.

 Ωφελήματα:

  • Ανταγωνιστικός βασικός μισθός συμπεριλαμβανομένου 13ου μισθού.
  • Δωρεάν γεύμα εν ώρα εργασίας.
  • Ασφάλεια ιατροφαρμακευτικής περίθαλψης.
  • Ταμείο προνοίας.
  • Αυτοκίνητο της Εταιρείας.

Υποβολή αιτήσεων ηλεκτρονικά με τίτλο JuniorITAdministrator:

Hr@mcdonalds.com.cy

Θέλεις να λαμβάνεις ειδοποιήσεις σχετικές με νέες θέσεις εργασίας, θέματα καριέρας και επιχειρηματικότητας;