Ψάξε τώρα

Πωλητής / Πωλήτρια για εργασία στην εταιρεία Goods Pharmacy

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#NG23374
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση / Μερική Απασχόληση

Περιγραφή θέσης εργασίας

Ζητείται Πωλητής / Πωλήτρια για εργασία στην εταιρεία Goods Pharmacy στη Λεμεσό για πλήρη ή /και μερική απασχόληση.

Απαραίτητα προσόντα:

 Kαλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
 Kαλή γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών
 Ομαδικότητα / Συνεργασία
 Επικοινωνία
 Προηγούμενη εμπειρία στις πωλήσεις και γνώση ρωσικής γλώσσας θα αποτελεί επιπρόσθετο
προσόν

Καθήκοντα:

 Εξυπηρέτηση πελατών
 Παραλαβή και ταξινόμηση προϊόντων
 Έλεγχος αποθεμάτων
 Παραγγελίες προϊόντων
 Καθαριότητα
 Ότι άλλο χρειαστεί για την εύρυθμη λειτουργία του Φαρμακείου

Προσφέρονται:

 Σταθερός μισθός και Bonus
 Ταμείο Προνοίας
 Φιλικό περιβάλλον εργασίας
 Εκπαίδευση και εξέλιξη

Μπορείτε να αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο email:
1pharmanio@gmail.com μέχρι τις 7/2/2021.

Θέλεις να λαμβάνεις ειδοποιήσεις σχετικές με νέες θέσεις εργασίας, θέματα καριέρας και επιχειρηματικότητας;