Find a Job

Πωλητής / Πωλήτρια για εργασία στην εταιρεία Goods Pharmacy

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#NG23374
Type: Full time / Part time

Περιγραφή θέσης εργασίας

Ζητείται Πωλητής / Πωλήτρια για εργασία στην εταιρεία Goods Pharmacy στη Λεμεσό για πλήρη ή /και μερική απασχόληση.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Kαλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Kαλή γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Ομαδικότητα / Συνεργασία
  • Επικοινωνία
  • Προηγούμενη εμπειρία στις πωλήσεις και γνώση ρωσικής γλώσσας θα αποτελεί επιπρόσθετο προσόν

Καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Παραλαβή και ταξινόμηση προϊόντων
  • Έλεγχος αποθεμάτων
  • Παραγγελίες προϊόντων
  • Καθαριότητα
  • Ότι άλλο χρειαστεί για την εύρυθμη λειτουργία του Φαρμακείου

Προσφέρονται:

  • Σταθερός μισθός και Bonus
  • Ταμείο Προνοίας
  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Εκπαίδευση και εξέλιξη

Μπορείτε να αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο email:
1pharmanio@gmail.com μέχρι τις 7/2/2021.

Do you want to receive notifications related to new job positions, career and entrepreneurship matters?