Ψάξε τώρα

Frotcom- Ηλεκτρολόγος Αυτοκινήτων

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#FC09570
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Ηλεκτρολόγος Αυτοκινήτων

Η Frotcom Cyprus ζητά για άμεση εργοδότηση Ηλεκτρολόγο Αυτοκινήτων.

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Γνώσεις ηλεκτρονικών και ηλεκτρολογικών συστημάτων αυτοκινήτων
  • Να μπορεί να δουλέψει σε ομάδα
  • Γνώση ελληνικής γλώσσας
  • Βασικές γνώσεις αγγλικής γλώσσας
  • Άδεια Οδήγησης

Καθήκοντα

  • Αναγκαία μετάβαση σε πελάτες σε όλη την Κύπρο
  • Εγκαταστάσεις συστήματος τηλεματικής (GPS) σε όλων των τύπων οχημάτων
  • Προσδιορισμός & επίλυση προβλημάτων, συλλογή και ανάλυση πληροφοριών και ανάπτυξη εναλλακτικών λύσεων εάν απαιτείται

Αμοιβή & Οφέλη

  • Φιλικό, υποστηρικτικό & μοντέρνο περιβάλλον εργασίας
  • Εκπαίδευση για επαγγελματική κατάρτιση.
  • Έξοδα που αφορούν την εργασία τα επωμίζεται η εταιρεία (π.χ. αυτοκίνητο μετακινήσεων, εργαλεία)
  • Ετήσιες απολαβές από €12,000 μέχρι €14,400 αναλόγως εμπειρίας και γνώσης.

Αποστολή βιογραφικών στο: info@frotcom.com.cy

Για πληροφορίες παρακαλώ καλέστε στο 22 00 20 20.