Ψάξε τώρα

Αποθηκάριος

#AE67965
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση
ASBIS Enterprises PLC

Με περισσότερους από 2600 υπαλλήλους σε 28 θυγατρικές σε ολόκληρη την περιοχή EMEA, η ASBIS είναι ένας εξέχων παγκόσμιος διανομέας προστιθέμενης αξίας, OEM και πάροχος λύσεων. Διακρινόμαστε για τη βαθιά γνώση του κλάδου μας και τα 32+ χρόνια εμπειρίας μας ως αξιόπιστος παγκόσμιος συνεργάτης για πελάτες και προμηθευτές.

Είμαστε υπερήφανοι που είμαστε μία από τις πιστοποιημένες εταιρείες από το Great Place to Work®, την παγκόσμια αρχή για την κουλτούρα στο χώρο εργασίας, καθώς πιστεύουμε ότι το πραγματικό μας πλεονέκτημα είναι οι άνθρωποι. Η ASBIS επενδύει πολλά για να δημιουργήσει ένα χώρο εργασίας όπου κάθε εργαζόμενος έχει μια σταθερά θετική εμπειρία, επαγγελματική ανάπτυξη και κατάλληλη υποστήριξη για να ξεκλειδώσει τις δυνατότητές του και να οικοδομήσει ένα μέλλον με την Εταιρεία.

Όποιος και αν είναι ο τομέας εξειδίκευσης και εξειδίκευσής σας, θα βρείτε μια σειρά ευκαιριών σταδιοδρομίας στην ASBIS.

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Παραλαβή, εκφόρτωση και επεξεργασία εισερχόμενων αποστολών.
  • Επαλήθευση της ακρίβειας των εισερχόμενων αποστολών έναντι των εγγράφων αποστολής.
  • Οργάνωση και αποθήκευση προϊόντων σε καθορισμένες θέσεις αποθήκης.
  • Παραλαβή και συσκευασία παραγγελιών για αποστολή σύμφωνα με τις καθιερωμένες διαδικασίες.
  • Εκτελέστε τακτικούς ελέγχους αποθέματος και βοηθήστε στη διεξαγωγή φυσικών μετρήσεων.
  • Διατήρηση καθαρού και οργανωμένου περιβάλλοντος αποθήκης.
  • Βοήθεια στη φόρτωση και εκφόρτωση φορτηγών ανάλογα με τις ανάγκες.

Προσόντα και δεξιότητες:

  • Η προηγούμενη εμπειρία στις εργασίες αποθήκης είναι ένα πλεονέκτημα.
  • Δυνατότητα χειρισμού εξοπλισμού αποθήκης, όπως περονοφόρα ανυψωτικά μηχανήματα και γρύλοι παλετών.
  • Mιλάει Ελληνικά και Αγγλικά.
  • Μεγάλη προσοχή στη λεπτομέρεια και την ακρίβεια.

Τι προσφέρουμε:

  • Ευκαιρία να εργαστείτε για μια οικονομικά ισχυρή, ταχέως αναπτυσσόμενη πολυεθνική εταιρεία.
  • Συνεχής αλληλεπίδραση με παγκόσμιες ομάδες επαγγελματιών.
  • Διεθνείς ευκαιρίες σταδιοδρομίας.
  • Πρόσβαση σε συνεχή επαγγελματική ανάπτυξη: εκπαίδευση, προγράμματα πιστοποίησης, εκδηλώσεις και ομαδικά κτίρια.
  • Ανταγωνιστικό πακέτο μισθών και σχέδιο κινήτρων.
  • Δώρα γεγονότων ζωής, εταιρικά δώρα και βραβεία, μπόνους ετών υπηρεσίας.
  • Ειδικές τιμές για τα προϊόντα της Εταιρείας.

Είμαστε σε αποστολή να φέρουμε την τεχνολογία σε όλους και αναζητούμε νέους/νέες συναδέλφους.

Κάντε αίτηση τώρα.

Υποβάλλοντας αίτηση για την παραπάνω θέση, θα επιβεβαιώσετε ότι έχετε διαβάσει και συμφωνήσει με τη Δήλωση Απορρήτου μας https://www.asbis.com/privacy-policy