Ψάξε τώρα

Πωλήτρια/Πωλητής Αλλαντικών

#MF67712
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση / Μερική Απασχόληση
METRO FOODS TRADING LTD

H METRO FOODS TRADING LTD, ιδιοκτήτες και διαχειριστές των Υπεραγορών Τροφίμων ΜΕΤRΟ, με μοντέρνο αλλά πάντοτε προσγειωμένο προφίλ καιμε σεβασμό προς τους πελάτες τους, συνεχίζουν ακάθεκτα να προσφέρουν, να βελτιώνονται, να εξελίσσονται. Ο πελάτης, ο συνεργάτης, ο συνάδελφος. Η αλυσίδα υπεραγορών μας εφαρμόζει πάντα υψηλά μέτρα υγιεινής κι ασφάλειας, χρησιμοποιώντας τα πιο πρόσφατα τεχνολογικά μέσα, εκσυγχρονίζοντας τις εγκαταστάσεις μας και καταρτίζοντας ανελλιπώς το προσωπικό μας. Αυτές είναι οι κυπριακές υπεραγορές ΜΕΤRΟ και αυτή η φιλοσοφία μας. Γιατί...στα METRO μετρά ο άνθρωπος!

Στα πλαίσια της συνεχούς αναβάθμισης και ανάπτυξης της εταιρείας μας, ψάχνουμε πάντοτε τους καλύτερους συναδέλφους που θα στελεχώσουν τις ομάδες μας.

Η METROFOODSTRADINGLTD ψάχνει για δυναμικούς και φιλόξενους πωλητές για να ενταχθούν στην ομάδα μας στο Τμήμα Αλλαντικών της Υπεραγοράς μας στo Παραλίμνι.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Γνώση Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας
  • Εμπειρία σε πωλήσεις ή εξυπηρέτηση πελατών (επιθυμητή)
  • Ικανότητα επίδειξης προσοχής και ενδιαφέροντος στη λεπτομέρεια.
  • Ομαδικότητα,
  • Υπευθυνότητα και συνέπεια.
  • Ψήλος βαθμός ατομικής καθαριότητας
  • ευγένεια.
  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση σε ώρες αιχμής.

Βασικές Αρμοδιότητες και Καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση πελατών, οργάνωση και προώθηση των προϊόντων αλλαντικών, καθώς και τη διατήρηση της καθαριότητας στο τμήμα εργασίας.
  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Τι Προσφέρουμε:

  • Απολαβές €1150 μικτά (χωρίς εμπειρία). Υψηλότερες απολαβές για υποψήφιους με προηγούμενη εμπειρία.
  • 13ος Μισθός.
  • Σταθερές Ετήσιες Αυξήσεις Μηνιαίου Μισθού.
  • 21 Εργάσιμες Ημέρες Πληρωμένης Ετήσιας Άδειας
  • Εξαιρετικό Εργασιακό Περιβάλλον.

Εάν ενδιαφέρεσαι να γίνεις μέλος της ομάδας μας, στείλε το βιογραφικό σου στο hr@metro.com.cy ή τηλεφώνησε στο 24650289.