Ψάξε τώρα

Ηλεκτρολόγος Μηχανικός

#SP67549
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση
SAE POWER ENTERPRISES LTD

Η εταιρεία SAE POWER ENTERPRISES LTD ζητά Ηλεκτρολόγο Μηχανικό για να ενταχθεί στο δυναμικό της εταιρείας της.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Κάτοχος Πανεπιστημιακού Διπλώματος στον κλάδο Ηλεκτρολογικής Μηχανική
  • Τουλάχιστον 2 χρόνια εμπειρία σε παρόμοια θέση
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας
  • Υπεύθυνο Άτομο
  • Οργανωτικές ικανότητες

Εγγεγραμμένο μέλος στο Μητρώο Μελών Ε.Τ.Ε.Κ στο κλάδο της Ηλεκτρολογικής Μηχανικής και κάτοχος ετήσιας άδειας άσκησης επαγγέλματος στο πιο πάνω κλάδο θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Καθήκοντα:

  • Επίβλεψη, οργάνωση και συντονισμός εργοταξίων για την επιτυχή διεκπεραίωση τους
  • Συνεργασία με κυρίως εργολάβους, μηχανικούς για την πρόοδο εργασιών.
  • Εκπόνηση προσφορών
  • Ετοιμασία κατασκευαστικών σχεδίων.

Παρακαλώ οι ενδιαφερόμενοι/ες όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στο email: info@saepowerenterprises.com