Ψάξε τώρα

Νοσηλευτές/τριες

#YP67535
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση
Ygia Polyclinic Private Hospital Ltd

Η Πολυκλινική Υγεία στα πλαίσια επέκτασης και συνεχούς βελτίωσης της ποιότητας των υπηρεσιών της, αναζητά Νοσηλευτές/τριες, με εμπειρία ή χωρίς για να ενταχθούν στη Νοσηλευτική Ομάδα.

Γενικά Καθήκοντα:

  • Μεριμνά για τη νοσηλεία και φροντίδα του ασθενή

  • Συνεργάζεται με όλο το ιατρικό και παραϊατρικό προσωπικό στα πλαίσια φροντίδας του ασθενή

  • Χρησιμοποιεί τις γνώσεις του/της, για να προσφέρει το καλύτερο αποτέλεσμα στον ασθενή και στην οικογένεια του

  • Φροντίζει ώστε το περιβάλλον του ασθενή να είναι κατάλληλο και ασφαλές

  • Εκτελεί οποιαδήποτε άλλα καθήκοντα του/της ανατεθούν από τον/την Προϊστάμενο/η Θαλάμου ή άλλη αρμόδια προϊστάμενη αρχή

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Πτυχίο στη Νοσηλευτική

  • Εγγραφή στο Συμβούλιο Νοσηλευτικής και Μαιευτικής Κύπρου

  • Άδεια ασκήσεως επαγγέλματος από το Συμβούλιο Νοσηλευτικής και Μαιευτικής Κύπρου

  • Μεταπτυχιακός τίτλος θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

  • Πολύ καλή γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας στο γραπτό και προφορικό λόγο

  • Γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών είναι απαραίτητη

Προσφέρονται:

  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως εμπειρίας και γνώσεων

  • 13ος μισθός

  • Ταμείο Προνοίας

  • Αναλυτικό πρόγραμμα ένταξης νέων εργοδοτουμένων

  • Συνεχής εκπαίδευση και ανάπτυξη

  • Φιλικό και ανθρωποκεντρικό περιβάλλον εργασίας

  • Προοπτικές μισθολογικής ανέλιξης και ανέλιξης θέσης, στη βάση της Κλίμακας Καριέρας (Career Ladder)

  • 38 ώρες εργασίας τη βδομάδα

  • Άλλα ωφελήματα στη βάση υπερωριών, δημόσιων αργιών, Κυριακής και ευθύνης βάρδιας

Για να υποβάλετε την αίτηση σας πατήστε εδώ ή μπορείτε να καλέσετε στα τηλέφωνα+357 25884758 ή +357 25884941 για περισσότερες πληροφορίες.

Θέλεις να λαμβάνεις ειδοποιήσεις σχετικές με νέες θέσεις εργασίας, θέματα καριέρας και επιχειρηματικότητας;