Ψάξε τώρα

Λειτουργοί Ιατρικής Ενημέρωσης

#YP67534
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση
Ygia Polyclinic Private Hospital Ltd

H Πολυκλινική Υγεία στα πλαίσια επέκτασης και συνεχούς βελτίωσης της ποιότητας των υπηρεσιών της, επιθυμεί να προσλάβει άμεσα Λειτουργούς Ιατρικής Ενημέρωσης για τις πόλεις Πάφο, Λεμεσό και Λάρνακα.

Τα άτομα θα εργάζονται πρωινές και απογευματινές ώρες.

Γενικά Καθήκοντα:

• Ενημέρωση για τις υπηρεσίες της Πολυκλινικής Υγεία σε εξωτερικούς συνεργάτες ιατρούς, υφιστάμενους και καινούργιους

• Ανάπτυξη και διατήρηση καλών σχέσεων με τους ιατρούς

• Εκτελεί οποιαδήποτε άλλα καθήκοντα του/της ανατεθούν σχετικά με τη θέση εργασίας

Απαιτούμενα Προσόντα:

• Δίπλωμα ή Πτυχίο Πανεπιστημίου σε τομείς υγείας είναι απαραίτητο

• Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον 3 ετών σε παρόμοια θέση εργασίας σε τομέα υγείας ή φαρμακευτική εταιρεία είναι απαραίτητο

• Πολύ καλή γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας στο γραπτό και προφορικό λόγο

• Πολύ καλή γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών

Προσφέρονται:

• Ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως εμπειρίας

• 13ος μισθός

• Ταμείο Προνοίας

• Αναλυτικό πρόγραμμα ένταξης νέων εργοδοτουμένων

• Συνεχής εκπαίδευση και ανάπτυξη

• Φιλικό και ανθρωποκεντρικό περιβάλλον εργασίας

Για να υποβάλετε την αίτηση σας μπορείτε να αποστείλετε το βιογραφικό σας στην ηλεκτρονική διεύθυνση careers@ygiapolyclinic.com (αναγράφοντας Λειτουργός Ιατρικής Ενημέρωσης) ή να πατήσετε εδώ για να υποβάλετε ηλεκτρονικά την αίτηση σας.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να καλέσετε στα τηλέφωνα +357 25884758 ή +357 25884941.

Θέλεις να λαμβάνεις ειδοποιήσεις σχετικές με νέες θέσεις εργασίας, θέματα καριέρας και επιχειρηματικότητας;