Ψάξε τώρα

Χειριστής Φίλτρων Ζυθοποιείου (PRO2024-01) -Λεμεσός

#KP67502
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση
KEO plc

Καθήκοντα:

  • 8-ωρη βάρδια (πρωινή και νυχτερινή σε εβδομαδιαίο κύκλο) με περιστασιακή υπερωρία ανάλογα με τις ανάγκες του Τμήματος
  • Χειρισμός ηλεκτρονικού υπολογιστή, μηχανημάτων, εξοπλισμού και οργάνων
  • Μετάγγιση μπύρας
  • Διήθηση μπύρας
  • Μετρήσεις ποιοτικών παραμέτρων
  • Τήρηση αρχείου
  • Τήρηση διαδικασιών ασφάλειας τροφίμων
  • Καθαρισμός & συντήρηση χώρου και εξοπλισμού

Προσόντα:

  • Απόφοιτοι Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης
  • Γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών (Windows, MS Office)
  • Γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Προηγούμενη εμπειρία σε παραγωγές θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

ΑΙΤΗΣΕΙΣ

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν τις αιτήσεις και τα βιογραφικά τους σημειώματα στην Εταιρεία (να αναγράφεται απαραιτήτως η θέση και ο σχετικός κωδικός της θέσης) μέχρι 13 Μαΐου 2024,

μέσω διαδικτύου: hrkeo@keogroup.com ή ταχυδρομικώς στη διεύθυνση:

KEOplc , Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού,

Λεωφ. Φραγκλίνου Ρούσβελτ 1, 3012 Λεμεσός

ΤΘ 50209, 3602 Λεμεσός

Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ επικοινωνήστε με το τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού στο τηλέφωνο 25 020000. Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν απόλυτης εχεμύθειας.