Ψάξε τώρα

G.A.P. Vassilopoulos - Warehouse Handler | GAP-0419-WH

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#GV06730
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Ο Όμιλος G.A.P. Vassilopoulos ιδρύθηκε το 1964. Σήμερα, το συγκρότημα εργοδοτεί πέραν των 1.200 ατόμων και δραστηριοποιείται μέσω 3.000 γραφείων και συνεργατών σε όλη την Κύπρο, το Ηνωμένο Βασίλειο, την Ολλανδία, τη Γερμανία, την Ιρλανδία, το Βέλγιο, το Λουξεμβούργο, και το Ισραήλ.

Ζητούμε για άμεση πρόσληψη άτομα για τη θέση Warehouse Handler για την Λεμεσό.

Καθήκοντα θέσης:

  • Το άτομο θα είναι υπεύθυνο για τη συγκέντρωση παραγγελιών
  • Το άτομο θα είναι υπεύθυνο για τη φόρτωση, εκφόρτωση και τακτοποίηση εμπορευμάτων
  • Καθαριότητα της αποθήκης

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Απόφοιτοι Λυκείου
  • Συνέπεια και προθυμία για εργασία
  • Προηγούμενη πείρα σε παρόμοια θέση
Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως αποστείλουν βιογραφικό στο: Angelos.Alexandrou@gapgroup.com ή  Panayiotis.Loizides@gapgroup.com με τίτλο "Warehouse Handler | GAP-0419-WH". Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής διαχείρισης. Θα ειδοποιηθούν μόνο τα άτομα που θα επιλεγούν για προσωπική συνέντευξη.