Ψάξε τώρα

Ταμίες

#AS67235
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση
ALEXANDROS STEPHANIS & CO LTD

Το Δίκτυο Καταστημάτων Στεφανής, επιθυμεί να προσλάβει Ταμίες για το κατάστημα STEPHANIS στη Λεμεσό και Λευκωσία για πλήρη και μόνιμη απασχόληση.

Καθήκοντα:

  • Καταχώρηση και είσπραξη τιμολογίων για πωλήσεις εντός καταστήματος.
  • Κλείσιμο ταμείου.

Προσόντα:

  • Γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Απόφοιτος/η Λυκείου.
  • Γνώση Microsoft office (word, Excel) και βασικών λειτουργιών ηλεκτρονικού υπολογιστή.

Απολαβές:

  • Μισθός αναλόγως προσόντων και πείρας.
  • 13ος μισθός.

Ωράριο:

  • Σταθερό σύστημα πρωινής και απογευματινής βάρδιας εναλλάξ από Δευτέρα εώς Σάββατο (Κυριακή Κλειστά).

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούμε όπως συμπληρώσουν την αίτηση ηλεκτρονικά στο www.stephanis.com.cy/el/vacancies ή αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση: kyproulla@stephanis.net αναφέροντας στον τίτλο “Ταμίας”.