Ψάξε τώρα

Φύλακες Ασφαλείας

#AS67170
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση
Alfa security

Η KKP ALFA PRIVATE SECURITY η μεγαλύτερη αμιγώς ΚΥΠΡΙΑΚΩΝ συμφερόντων, εταιρεία παροχής υπηρεσιών και προϊόντων ασφαλείας που ιδρύθηκε το έτος 1994 με εδρα την Λεμεσό με κύκλο εργασιών παγκύπρια.

Η εταιρεία μας αναζητα να προσλάβει Φύλακες Ασφαλείας για κάλυψη διαφόρων πόστων παγκύπρια.

Βασικά Προσόντα:

  • Γνώση Ελληνικής γλώσσας.(προερετικα ξένες γλώσσες)
  • Άδεια εξασκήσεως φύλακα.
  • Ικανότητα εργασίας σε σύστημα βάρδιας.

Καθήκοντα:

  • Στατική φύλαξη
  • ελεγχος εισόδου σε κύριες υποδομές
  • Φρούρηση και περιπολία χώρων/εγκαταστάσεων

Η KKP ALFA SECURITY παρέχει:

  • Ωριαίος μισθός έως 7 ευρώ ανάλογα με των προσόντων και του σημείου φύλαξης
  • Το πακέτο αποδοχών σας, κατατίθεται τραπεζικά, εντός του πρώτου εργάσιμου 10 ήμερου
  • Ετήσια Πληρωμένη Άδεια (Σύμβαση Εργασίας Συμβόλαιο).
  • Παροχή Στολής.
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον.
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής ανέλιξης.
  • Συνεχής Εκπαίδευση.
  • Μηνιαίο πρόγραμμα εργασίας
  • Εάν δεν υπάρχει άδεια φύλακα η εταιρεία θα καθοδήγηση τους ενδιαφερόμενους για την απόκτηση της.

Εάν θέλετε να γίνετε μέλος της ομάδας μας τότε στείλτε το βιογραφικό σας σημείωμα στο a.dimitroulakisalfasecu2@gmail.com η επικοινωνήστε στο 357 -77778977 η στο 99072246

Θέλεις να λαμβάνεις ειδοποιήσεις σχετικές με νέες θέσεις εργασίας, θέματα καριέρας και επιχειρηματικότητας;