Ψάξε τώρα

Πωλήτρια/τής (Sales Assistant)

#AB66833
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η Executive boutique ζητά να εργοδοτήσει πεπειραμένη/ο Πωλήτρια/τή (Sales Assistant) σε κατάστημα ειδών γυναικείας ένδυσης για πλήρη απασχόληση.

Ζητείται Πωλήτρια/τής σε κατάστημα ειδών γυναικείας ένδυσης (πεπειραμένη/ο κατά προτίμηση)

Εξαήμερη εργασία: Δευτέρα-Σάββατο

Ωράριο:

  • Καθημερινά 09:00-13:00, 15:00-19:00
  • Τετάρτη & Σάββατο 09:00-14:00

Προσφέρεται:

  • Μπόνους αναλόγως απόδοσης
  • Εώς και 23 ημέρες ετήσιας άδειας
  • Έκπτωση στα προϊόντα του καταστήματος
  • Εξαιρετικό περιβάλλον και συνθήκες εργασίας
  • Πακέτο απολαβών ανάλογα με την εμπειρία και τα προσόντα

Προσόντα:

  • Απαραίτητη η γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας

Καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Διαχείριση ταμείου
  • Τακτοποίηση καταστήματος

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής διαχείρισης και θα απαντηθούν όσες/οι πληρούν τα κριτήρια.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες καλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο msoserv@outlook.com