Ψάξε τώρα

Επόπτες/τριες στο Τμήμα Ταμείων και Ηλεκτρονικού Καταστήματος

#MF66776
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση
METRO FOODS TRADING LTD

H METROFOODSTRADINGLTD, ιδιοκτήτες και διαχειριστές των Υπεραγορών Τροφίμων ΜΕΤRΟ, με μοντέρνο αλλά πάντοτε προσγειωμένο προφίλ καιμε σεβασμό προς τους πελάτες τους, συνεχίζουν ακάθεκτα να προσφέρουν, να βελτιώνονται, να εξελίσσονται. Ο πελάτης, ο συνεργάτης, ο συνάδελφος. Η αλυσίδα υπεραγορών μας εφαρμόζει πάντα υψηλά μέτρα υγιεινής κι ασφάλειας, χρησιμοποιώντας τα πιο πρόσφατα τεχνολογικά μέσα, εκσυγχρονίζοντας τις εγκαταστάσεις μας και καταρτίζοντας ανελλιπώς το προσωπικό μας.Αυτές είναι οι κυπριακές υπεραγορές ΜΕΤRΟ και αυτή η φιλοσοφία μας. Γιατί...στα METRO μετρά ο άνθρωπος!

Στα πλαίσια της συνεχούς αναβάθμισης και ανάπτυξης της εταιρείας μας, ψάχνουμε πάντοτε τους καλύτερους συναδέλφους που θα στελεχώσουν τις ομάδες μας.

ΗMETROFOODSTRADINGLTDεπιθυμεί να προσλάβει Επόπτες/τριες στο Τμήμα Ταμείων και Ηλεκτρονικού Καταστήματος, στηνΥπεραγορά Metro, στη Μουτταγιάκα.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Καλή Γνώση Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας και Άριστη Επικοινωνία.
  • Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία στο λιανικό εμπόριο τροφίμωντουλάχιστοντρία έτη.
  • Ικανότητα στη χρήση ηλεκτρονικών υπολογιστών.
  • Ηγετικά και Διοικητικά προσόντα.
  • Ικανότητα στην Δημιουργία και Ανάπτυξη Πνέυματος Ομαδικότητας Διοίκησηκαι Ανάπτυξη Ανθρώπινου Δυναμικού.
  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση σε ώρες αιχμής.
  • Ικανότητα στην επίλυση προβλημάτων.

  • Ικανότητα επίδειξης προσοχής και ενδιαφέροντος στη λεπτομέρεια, υπευθυνότητα και συνέπεια.
  • Σεβασμός στην διαφορετικότητα.

Βασικές Αρμοδιότητες και Καθήκοντα:

  • Ως Υπεύθυνος/η Τμήματος εργαζομένων διαδραματίζει πρωταρχικό ρόλο στην ομαλή λειτουργία του τμήματος που ηγήτε
  • Ηγήτε του εργατικού δυναμικού της ομάδας που διευθύνει και καλλιεργεί πνέυμα ομαδικότητας και συνεργασίας μεταξύ των συνεργατών της.
  • Επιλαμβάνεται και επιλύει παράπονα πελατών και προωθεί προς την Διεύθυνση της Υπεραγοράς πολύπλοκα παράπονα που χρήζουν περαιτέρω διερεύνησης και ευαίσθητου χειρισμού.
  • Εκδίδει το εβδομαδιαίο πρόγραμμα εργασίας της ομάδας και επιτηρεί και διασφαλίζει την τήρηση του.
  • Λαμβάνει μέρος στην διαμόρφωση και εφαρμογή του ετήσιου προγράμματος αδειών της ομάδας, λαμβάνοντας υπόψη τις επιχειρησιακές ανάγκες του τμήματος και την ευημερία του ανθρώπινου δυναμικού.

Τι Προσφέρουμε:

  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών από €1300 μέχρι και €1400 μηνιαίως αναλόγως ικανοτήτων, προσόντων και εμπειρίας.
  • 13ος Μισθός.
  • Σταθερές Αυξήσεις Μηνιαίου Μισθού με τη συμπλήρωση έξι μηνών υπηρεσίας.
  • 25 Ημέρες Άδειας Πληρωμένες
  • Ευκαιρίες Περαιτέρω Επαγγελματικής Ανέλιξης.
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον.
  • Οι προσληφθέντες θα τύχουν τις αναγκαίας εκπαίδευσης στο χειρισμό ταμείου και γενικότερα στην εξυπηρέτηση πελατών.

Εάν ενδιαφέρεσαι να γίνεις μέλος της ομάδας μας, στείλε το βιογραφικό σου στοhr@metro.com.cyή επικοινώνησε τηλεφωνικώς με το τμήμα Διοίκησης Ανθρώπινου Δυναμικού στο τηλέφωνο: 24650289