Ψάξε τώρα

Λειτουργός Εξυπηρέτησης Πελατών

#KK66608
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση
K. Kazamias Net LTD

Το Ιδιωτικό Γραφείο Εξευρέσεως Εργασίας K. KAZAMIAS NET LTD (Εργοδότησης Οικιακών Βοηθών, Φροντιστών, Εργατών) με παρουσία πέραν των 27 χρόνων στην Κύπρο, αναζητεί άτομο με δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα που να μπορεί να υποστηρίζει με υπευθυνότητα και σωστή συμπεριφορά την εκτέλεση των διαδικασιών εξυπηρέτησης Εργοδοτών και Εργοδοτουμένων και άλλων εργασιών του γραφείου στην Λάρνακα.

Κύρια καθήκοντα

  • Υποδοχή των πελατών που επισκέπτονται το γραφείο.
  • Επικοινωνία πελατών - όλα τα μέσα επικοινωνίας όπως email Outlook, τηλέφωνο, sms και άλλων ψηφιακών μέσων.
  • Xειρισμός αιτημάτων πελατών και ενημέρωσης της εξέλιξης τους.
  • Οργάνωση εσωτερικής λειτουργίας του γραφείου.
  • Συνεργασία και υποστήριξη των υπόλοιπων τμημάτων της εταιρείας.
  • Εκτέλεση εξωτερικών εργασιών που περιλαμβάνουν μεταξύ άλλων επίσκεψη σε κυβερνητικά γραφεία και άλλες αρχές και προξενεία, σε πελάτες και σε άλλους χώρους που σχετίζονται με την εξυπηρέτηση πελατών και την εκτέλεση των λειτουργιών της εταιρείας.

Προσόντα

  • Δίπλωμα Κολλεγίου τουλάχιστον διετές σπουδές (κατά προτίμηση οι γνώσεις να υποστηρίζουν την λειτουργία γραφείου).
  • Καλή γνώση ηλεκτρονικού υπολογιστή (Microsoft Office – Outlook Email & Calendar, Word, Excel).
  • Εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε περιβάλλον γραφείου (Δικηγορικό, Λογιστικό, Κτηματομεσιτικό, Εξυπηρέτησης Πελατών, κ.α.).
  • Καλή γνώση προφορικής και γραπτής Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Κάτοχος άδειας οδηγού.

Ικανότητες και δεξιότητες:

  1. Να μαθαίνει αποτελεσματικά και σε σύντομο χρόνο νέες εργασίες, να εξελίσσεται σύμφωνα με τις εξελίξεις της γραμματειακής εργασίας (π.χ. νέα λογισμικά προγράμματα και εφαρμογές διαδικτύου, νέες διαδικασίες, κ.α.).
  2. Να μπορεί να λειτουργεί με υπευθυνότητα μέσα σε ομαδικό περιβάλλον.
  3. Να προγραμματίζει αποτελεσματικά τις εργασίες και να λειτουργεί παραγωγικά.

Προσφέρονται

  • Μηνιαίος μισθός αναλόγως προσόντων και πείρας με δυνατότητα μισθολογικής εξέλιξης.
  • 5νθήμερη εργασία με δυνατότητα ενός ελεύθερου πρωινού ή απογεύματος
  • Φιλικό και άνετο περιβάλλον που υποστηρίζει την ευεξία και εξέλιξη των εργαζομένων.
  • Συμβόλαιο μόνιμου εργαζόμενου πλήρης απασχόλησης.

Αιτήσεις:

Λεπτομερές βιογραφικό σημείωμα θα πρέπει να φτάσει στο Γραφείο μας μέχρι τις 10 Μαίου 2024 στην ακόλουθη διεύθυνση: Λεωφόρος Αγίων Αναργύρων 34, 6057 Λάρνακα ή μέσω e-mail στη διεύθυνση: info@kazamias.com

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν σεβασμού του Περί Προσωπικών Δεδομένων Νόμου.

Θα δοθεί προτεραιότητα σε άτομα που δύναται να προσληφθούν μέσω του σχεδίου του Υπουργείου Εργασίας ‘ΣΧΕΔΙΟ ΠΑΡΟΧΗΣ ΚΙΝΗΤΡΩΝ ΓΙΑ ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΑΤΟΜΩΝ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΑ’ ή με το ‘ΣΧΕΔΙΟ ΠΑΡΟΧΗΣ ΚΙΝΗΤΡΩΝ ΓΙΑ ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΑΤΟΜΩΝ ΜΕ ΧΡΟΝΙΕΣ ΠΑΘΗΣΕΙΣ’.

Σεβόμαστε τους ανθρώπους μας!