Ψάξε τώρα

Τεχνικός Οδοντιατρικών Μηχανημάτων

#KD66539
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση
KSP Dentalcare

Η εταιρεία ΚSP Dental Care LTD, που εδρεύει στη Λεμεσό και δραστηριοποιείται στην εισαγωγή και πώληση οδοντιατρικών προϊόντων, στα πλαίσια της συνεχούς εξέλιξης της εταιρείας και σύμφωνα με τις ανάγκες της αγοράς, ζητά να προσλάβει Τεχνικό Οδοντιατρικών Μηχανημάτων σε παγκύπρια βάση.

Αρμοδιότητες:

  • Ευθύνη εγκατάστασης μηχανημάτων.
  • Να φέρνει εις πέρας συντηρήσεις και τις επισκευές των μηχανημάτων που διαθέτει εγκατεστημένα η εταιρεία μας σε παγκύπρια βάση.
  • Έλεγχος ορθής λειτουργίας των μηχανημάτων
  • Ενημέρωση και εκπαίδευση των πελατών μας σε νέες τεχνολογίες

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο ΤΕΙ/ΙΕΚ της ειδικότητας Μηχανικός Βιοϊατρικής-Ιατρικών οργάνων ή Αυτοματισμών ή Μηχανολογίας και Ηλεκτρονικών. Δεκτές επίσης και οι αιτήσεις αποφοίτων τεχνικών σχολών σε σχετικούς κλάδους.
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικών και Αγγλικών (γραφή και επικοινωνία).
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ.
  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία τεχνικής υποστήριξης μηχανημάτων χωρίς να είναι απαραίτητη.
  • Δυνατότητα ταξιδιών στο εξωτερικό, για εκπαιδευτικούς σκοπούς
  • Κάτοχος Διπλώματος Οδήγησης.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.
  • Υπευθυνότητα
  • Εργατικότητα

Παροχές:

  • Μισθός αναλόγως προσόντων & bonus.
  • Κινητό τηλέφωνο.
  • Εταιρικό αυτοκίνητο.
  • Δυνατότητα εξέλιξης και συνεχής εκπαίδευση.

Υποβολή βιογραφικών ηλεκτρονικά στο kspdentalcare@cytanet.com.cy