Ψάξε τώρα

Βοηθός Αποθήκης

#SB66440
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση
Sigma Bakeries Ltd

Η Sigma Bakeries Ltd στη Λεμεσό, ζητά να προσλάβει έμπειρο άτομο για κάλυψη θέσης Βοηθού Αποθήκης.

Καθήκοντα:– Υπό την επιτήρηση του/της τμηματάρχη:

  • Προετοιμασία υλικών & προϊόντων σύμφωνα με τις ανάγκες/παραγγελίες των τμημάτων.

  • Παραλαβές & αποθήκευση πρώτων υλών Horeca, εξαρτημάτων & μηχανημάτων.

  • Έλεγχος (ποσότητες, ποιότητα κ.λπ.) & λεπτομερείς καταγραφή παραλαβών/παραγγελιών.

  • Καθημερινή ενημέρωση αρχείων και μηνιαία καταγραφή του στοκ αποθήκης.

  • Διατήρηση της αποθήκης καθαρή & συγυρισμένη.

  • Βοηθητικές εργασίες όπως ανατίθενται από τον/την υπεύθυνο/η του.

  • Ωράριο: 08:00-16:00 (καθημερινές), 08:00-13:00 (Σάββατο)