Ψάξε τώρα

Μάγειρες (Cooks)

#PS66411
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση / Μερική Απασχόληση
Pasta Strada

Είσαι παθιασμένος με τα αυθεντικά ιταλικά πιάτα που κερδίζουν τις καρδιές και τις γευστικές αισθήσεις; Η ομάδα μας στο Pasta Strada μεγαλώνει και ψάχνει μάγειρες.

Καθήκοντα Εργασίας:

  • Προετοιμασία και μαγείρεμα ποικιλίας πιάτων σύμφωνα με το μενού μας.

  • Εξασφάλιση ποιότητας και παρουσίασης των πιάτων μας.

  • Διατήρηση ενός καθαρού και οργανωμένου περιβάλλοντος στην κουζίνα.Τήρηση διαδικασιών ασφάλειας τροφίμων και υγιεινής πάντα.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Καλή Γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας

  • Ικανότητα εργασίας αποτελεσματικά σε ένα γρήγορο περιβάλλον κουζίνας.

  • Δεξιότητες επικοινωνίας και συνεργασίας.

Επιθυμητάπροσόντα:

  • Γνώση τεχνικών μαγειρικής και συστατικών.

  • Προϋπηρεσία στο χώρο της εστίασης θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Οφέλη:

  • Άμεση Εργοδότηση

  • Θετικό και υποστηρικτικό περιβάλλον εργασίας

Περιοχές:

Αγλαντζιά

Λατσιά

Έγκωμη

Πώς να υποβάλετε την αίτηση σας:

Στείλτε το βιογραφικό σας στο careers@pastastrada.com.cy