Ψάξε τώρα

Βοηθός Συνεργείου-Τεχνικός Γενικών Καθηκόντων

#ML66344
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση
MEKEL LTD

Η εταιρεία MEKEL LTD που εδρεύει στη Λεμεσό, δραστηριοποιείται στον τομέα της επεξεργασίας του νερού, λυμάτων, υγρών και στερεών αποβλήτων. Αναλαμβάνει το σχεδιασμό, μελέτη εφαρμογής, κατασκευή, λειτουργία και συντήρηση έργων υποδομής στον τομέα του Περιβάλλοντος, σε όλη την Κύπρο.

Περιγραφή Θέσης

Ζητείται άτομο για τη θέση Βοηθός Συνεργείου-Τεχνικος Γενικών Καθηκόντων

Προσόντα/ Καθήκοντα:

  • Γνώσεις υδραυλικού/μηχανολόγου/εγκαταστάσεων σωληνώσεων/μεταλλικών κατασκευών

  • Βοηθός ηλεκτρολογικής εγκατάστασης

  • Γενικές εργασίες τεχνικού συνεργείου

  • Εμπειρία σε συναφή με τον τομέα που δραστηριοποιείται η εταιρεία θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Ωραριο:6:30-15:00

Μηνιαίος Μισθός (μικτός): 1,500 - 1,800 (αναλόγως προσόντων)

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούμε όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση : hr@mekel.com.cy

Τηλέφωνο επικοινωνίας: 25736111