Ψάξε τώρα

Νοσηλευτές / Νοσηλεύτριες - ΜΕΛΑΘΡΟΝ ΑΓΩΝΙΣΤΩΝ ΕΟΚΑ, Λεμεσός

#MA66243
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση
ΜΕΛΑΘΡΟΝ ΑΓΩΝΙΣΤΩΝ ΤΗΣ ΕΟΚΑ

Το Kέντρο Νευρολογικής Αποκατάστασης Μέλαθρον Αγωνιστών της ΕΟΚΑ ζητά να προσλάβει Νοσηλευτές / Νοσηλεύτριες για άμεση απασχόληση

Καθήκοντα/Ευθύνες:

  • Παρεμβαίνει διαγνωστικά και θεραπευτικά, σύμφωνα με τα σχετικά πρωτόκολλα
  • Παρέχει την σωστή και κατάλληλη πληροφόρηση στον ασθενή και του επεξηγεί τη διαδικασία της θεραπευτικής ή διαγνωστικής παρέμβασης
  • Αξιολογεί και καταγράφει ακολουθώντας τεκμηριωμένη επιστημονική μεθοδολογία βάση της νοσηλευτικής του αξιολόγησης και εκτίμησης
  • Σχεδιάζει και παρέχει ανακουφιστική φροντίδα σε νοσηλευόμενους διασφαλίζοντας την αξιοπρέπεια των ασθενών. Επίσης, παρέχει στήριξη στην οικογένεια και συγγενείς των ασθενών

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Πτυχίο στην Νοσηλευτική
  • Άδεια Εξασκήσεως Επαγγέλματος από το Συμβούλιο Νοσηλευτικής και Μαιευτικής Κύπρου
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών είναι απαραίτητη

Πακέτο Απολαβών – Επιδόματα :

  • Βασική μισθοδοσία (38 εργάσιμες ώρες ανά εβδομάδα)
  • Ταμείο Προνοίας
  • Επίδομα Νυχτερινής Βάρδιας
  • Επίδομα Κυριακής
  • Δημόσιες Αργίες επι πληρωμή
  • Υπερωριακή απασχόληση
  • Μοριοδοτημένα Σεμινάρια
  • Μισθολογικές Προσαυξήσεις
  • Ευκαιρίες Επαγγελματικής και Μισθολογικής Ανέλιξης

Όλες οι αιτήσεις θα πρέπει να αποστέλλονται ηλεκτρονικά με πλήρες βιογραφικό σημείωμα στο email hr@melathroneoka.com.cy