Ψάξε τώρα

Πωλητής/Πωλήτρια foodhaus - Λευκωσία

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#IP66014
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση / Μερική Απασχόληση

Εάν λατρεύεις να μπαίνεις στην κουζίνα, να δοκιμάζεις, να πειραματίζεσαι, να δημιουργείς επικά πιάτα και όλα αυτά με ποιοτικά υλικά, τότε είσαι foodhaus lover και σε θέλουμε στην oμάδα μας! Έλα να μοιραστείς τον ενθουσιασμό και το πάθος σου για το καλό φαγητό, την άψογη εξυπηρέτηση, τις ασυναγώνιστες τιμές στο φρέσκο φαγητό μας, κάνοντας αίτηση σήμερα!

Καθήκοντα:

  • Παροχή εξαίρετης εξυπηρέτησης πελατών.
  • Είσπραξη και διαχείριση μετρητών ή/και πιστωτικών καρτών.
  • Σωστός χειρισμός και προστασία των προϊόντων της εταιρείας.
  • Παραλαβή και αποθήκευση εμπορευμάτων.
  • Τοποθέτηση και αναπλήρωση εμπορευμάτων.
  • Διατήρηση καλής εμφάνισης του καταστήματος και καθαριότητα.

Προσόντα:

  • Απολυτήριο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης.
  • Πτυχίο ή δίπλωμα θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Πολύ καλή γνώση χρήσης εφαρμογών Microsoft Office.
  • Προηγούμενη εμπειρία σε πωλήσεις θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Ευελιξία στις βάρδιες εργασίας του καταστήματος.
  • Ευγένεια, προθυμία, υπευθυνότητα και ομαδικό πνεύμα.

Προσφέρουμε:

  • Μόνιμη πλήρη απασχόληση 38 ώρες την εβδομάδα.
  • Πενθήμερη εργασία (Δευτέρα με Κυριακή).
  • Μηνιαία προμήθεια με βάση την επίτευξη του στόχου πωλήσεων.
  • 13ος μισθός.
  • Ταμείο Προνοίας.
  • Έως και 23 ημέρες ετήσιας άδειας.
  • Έκπτωση στα προϊόντα του καταστήματος.
  • Συνεχής εκπαίδευση και ευκαιρίες ανέλιξης.
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας.

Ωράριο καταστήματος:

  • Δευτέρα με Σάββατο 7:30 - 20:00, Κυριακή 10:00 – 18:00. Ισχύει σύστημα βάρδιας.

Αιτήσεις:

Γίνε και εσύ μέλος της δυναμικής μας ομάδας!

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως υποβάλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@iph.com.cy

Οι υποψήφιοι/ες που πληρούν τα προσόντα θα κληθούν σε προσωπική συνάντηση.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού. Για γενικές πληροφορίες σχετικά με τα καταστήματα μας, παρακαλώ αποταθείτε στην ιστοσελίδα μας https://www.foodhaus.com