Ψάξε τώρα

Διανομέας

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#IP66011
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Διανομέας

Η εταιρεία ipH Iakovos Photiades Group of Companies, πρωτοπόρος στον χώρο της εισαγωγής και διανομής τροφίμων ευρείας κατανάλωσης, αποκλειστικός προμηθευτής και διανομέας των εστιατορίων McDonald’s και της αλυσίδας καταστημάτων τροφίμων Foodhaus, ζητά να προσλάβει Διανομέαμε έδρα το κέντρο διανομής της στη περιοχή Δερύνειας, Αμμόχωστο.

Καθήκοντα:

  • Διανομή των προϊόντων στους πελάτες της εταιρείας.
  • Παραλαβή, φόρτωση και εκφόρτωση προϊόντων.
  • Διασφάλιση σωστής διαχείρισης των προϊόντων κατά την μεταφορά τους.
  • Σωστή και έγκαιρη διανομή των προϊόντων σύμφωνα με τα δελτία παραγγελιών.

Προσόντα:

  • Επαγγελματική άδεια οδήγησης κατηγορίας (18T) ή/και τύπου Β.
  • Κάτοχος κάρτας ηλεκτρονικού ταχογράφου θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής γλώσσας.
  • Εμπειρία στην διανομή τροφίμων ευρείας κατανάλωσης θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά.
  • Πελατοκεντρική προσέγγιση.
  • Υπευθυνότητα, προθυμία και να επιδεικνύει ομαδικό πνεύμα.

Απολαβές & Ωφελήματα:

  • Πλήρης απασχόληση.
  • Πενθήμερη εργασία (Δευτέρα με Παρασκευή).
  • 13ος μισθός.
  • Ταμείο Προνοίας.
  • Έως και 23 ημέρες ετήσιας άδειας.
  • Έκπτωση σε αγορές προϊόντων από τα καταστήματα Foodhaus.
  • Συνεχής εκπαίδευση.
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας.

Αιτήσεις:

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως στείλουν σύντομο βιογραφικό σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@iph.com.cy με θέμα "Διανομέας".

Τηλεφωνικά: 23731000 (08:00-16:00)

Μόνο οι αιτήσεις που πληρούν τα πιο πάνω κριτήρια θα αξιολογηθούν.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.