Ψάξε τώρα

Ερευνητές και Ερευνήτριες Μερικής ή/και Μόνιμης Απασχόλησης

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#CC66010
Τύπος: Μερική Απασχόληση

Γενικά καθήκοντα και ευθύνες:

Βασικά καθήκοντα είναι η συλλογή δεδομένων με την χρήση δομημένων ερωτηματολογίων για τους σκοπούς των ερευνητικών Έργων του Οργανισμού, στο τηλεφωνικό κέντρο της εταιρείας στην Λεμεσό.

Ωράριο εργασίας:

Μερική ή/και πλήρης απασχόληση, ευέλικτο ωράριο εργασίας.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Άριστη χρήση της Ελληνικής Γλώσσας
  • Βασικές γνώσεις Ηλεκτρονικού υπολογιστή
  • Σοβαρότητα και Αξιοπιστία
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ικανότητα επικοινωνίας

Απολαβές:

Αναλόγως περίπτωσης

Για περαιτέρω πληροφορίες παρακαλώ να επικοινωνήσετε στο 25690114 ή αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο email: lim.research@cypronetwork.com με το ακρωνύμιο MR0301