Ψάξε τώρα

Τεχνικοί Συναρμολογητές/τριες

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#MC65941
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η Manpower Cyprus, για λογαριασμό πελάτη της, παγκόσμια εταιρεία που προσφέρει λύσεις ηλεκτρικής προστασίας και συνδεσιμότητας επιθυμεί να προσλάβει Τεχνικούς Συναρμολογητές/τριες για να ενταχθούν στην ομάδα της με έδρα το Δάλι, Λευκωσία.

Καθήκοντα Υποψηφίου/ας:

  • Συναρμολογεί πάνελ, εξαρτήματα, πλακέτες βάσει σχεδίων και προδιαγραφών
  • Χρησιμοποιεί μικρά εργαλεία χειρός (κόφτες, αποκόλλησης, τσιμπιδάκια, βούρτσες, κατσαβίδια, και απογυμνωτές συρμάτων) για την συναρμολόγηση και αποσυναρμολόγηση
  • Έλεγχος ηλεκτρονικών και μηχανολογικών εξαρτημάτων για την διασφάλιση σωστών υλικών κατασκευής
  • Ακολουθεί διαδικασίες ασφάλειας και ποιότητας, σύμφωνα με τα πρότυπα ISO 9000 και 14000
  • Είναι υπεύθυνος/η να παρακολουθεί την ποιότητα κατά τη διάρκεια συναρμολόγησης και να ενημερώνει τον επόπτη παραγωγής και ποιότητας για τυχόν λάθη
  • Ακολουθεί τις πολιτικές, τις διαδικασίες και τους κανόνες της εταιρείας
  • Να γνωρίζει και να συμμορφώνεται με τις περιβαλλοντικές πολιτικές και τους κανονισμούς ασφάλειας, προτύπων ποιότητας της εταιρείας.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Απόφοιτος/η Λυκείου ή Τεχνικής Σχολής
  • Εμπειρία ως ηλεκτρολόγος τεχνικός θα θεωρηθεί επιπλέον
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Καλές γνώσεις ηλεκτρονικού υπολογιστή

Ωφελήματα:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • 13ος μισθός
  • Ετήσιο μπόνους με βάση την απόδοση
  • Ταμείο προνοίας
  • Ευκαιρίες κατάρτισης και εκπαίδευσης

Αιτήσεις:

Οι ενδιαφερόμενοι/ες καλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στη διεύθυνση careers@manpower.com.cy

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής διαχείρισης. Θα ειδοποιηθούν μόνο τα άτομα που θα επιλεγούν για προσωπική συνέντευξη.