Ψάξε τώρα

Ανάπτυξη Τμήματος Marketing&Sales

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#MM65939
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση / Μερική Απασχόληση

Μεγάλη εταιρεία με ηγετική θέση στο χώρο του Marketing/Πωλήσεων/Προώθησης επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικό της 2 άτομα στο τμήμαMarketing & Sales.

Ιδανικός Υποψήφιος θεωρείται ο υποψήφιος με τα παρακάτω προσόντα:

· Ικανότητα συνεργασίας και ομαδικού πνεύματος
· Επαγγελματική εμπειρία στο χώρο των Πωλήσεων
· Ευχέρεια λόγου και ικανότητα επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης

Αρμοδιότητες Υποψηφίου:

· Συνεχής προώθηση & υποστήριξη πωλήσεων
· Αναζήτηση δυνητικών πελατών με σκοπό τη διεύρυνση του πελατολογίου
· Αναλυτική σκέψη, ανάληψη πρωτοβουλιών, εστίαση στο αποτέλεσμα

Εφόσον επιλεχθείτε για την κάλυψη της θέσης του Στελέχους Marketing, προσφέρονται τα ακόλουθα:
· Πολύ ικανοποιητικό πακέτο αμοιβών + extra μηνιαία Bonuses
· Διαρκής εκπαίδευση σε τομείς εξειδίκευσης
· Φιλικό και ομαδικό περιβάλλον που ενθαρρύνει την ανάληψη πρωτοβουλιών και δημιουργεί άριστες προοπτικές εξέλιξης
· Εξαιρετικά αξιοκρατικό περιβάλλον εργασίας

Αν διαθέτεις όλα τα παραπάνω, τότε περιμένουμε το βιογραφικό σου προς αξιολόγηση στο hr.paphos24@outlook.com για να σε γνωρίσουμε και από κοντά.