Ψάξε τώρα

Βοηθός Φαρμακείου

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#FS65838
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Το φαρμακείο Σάββας & Στέλιος Κοσκινάς ζητά να προσλάβει Βοηθό Φαρμακείου για πλήρη απασχόληση στη Λεμεσό.

Προσόντα:

  • Καλή γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ικανότητα επικοινωνίας
  • Καλή χρήση ηλεκτρονικού υπολογιστή

Καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Παραλαβή και ταξινόμηση προϊόντων
  • Παροχή οποιασδήποτε βοήθειας στον Φαρμακοποιό και εκτέλεση οδηγιών από αυτόν/αυτήν

Ως επιπλέον προσόντα θα θεωρηθούν:

  • Δίπλωμα Βοηθού Φαρμακείου
  • Γνώση Ρωσικής γλώσσας
  • Γνώσεις στον τομέα της αισθητικής
  • Προηγούμενη πείρα σε παρόμοια θέση

Πακέτο Απολαβών:

Ελκυστικό πακέτο ανάλογα με την εμπειρία και τα προσόντα.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στο koskinas.s@gmail.com

Για περισσότερες πληροφορίες στο τηλέφωνο 25 728205.