Ψάξε τώρα

Υπεύθυνος Αποθήκης

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#MC65771
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η Manpower Cyprus, για λογαριασμό πελάτη της, επιθυμεί να ενδυναμώσει την ομάδα της Υπεύθυνο Αποθήκης με έδρα το Γέρι,Λευκωσία.

Αρμοδιότητες

  • Έγκαιρη ετοιμασία παραγγελιών προς παράδοση
  • Διεκπεραίωση εργασιών στην αποθήκη και στο κατάστημα, π.χ. ετοιμασία ραφιών, φορτοεκφόρτωση και τακτοποίηση προϊόντων
  • Έλεγχος της ποιότητας και της ποσότητας των προϊόντων που παραδίδονται με τα έντυπα μεταφοράς από τους προμηθευτές
  • Χειρισμός των παλετοφόρων και των ανυψωτικών μηχανημάτων
  • Συμμετοχή στις διαδικασίες καταμέτρησης και απογραφής της αποθήκης
  • Συνεργασία και καθοδήγηση της ομάδας

Επιθυμητά Προσόντα

  • Απολυτήριο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  • Καλή γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Θετική ενέργεια, ομαδικότητα και συνεργασία