Ψάξε τώρα

Καθαριστής / Καθαρίστρια

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#AM65755
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Αρμοδιότητες:

  • Καθαριότητες κτιρίου εξωτερικά.
  • Καθαρισμός τζαμιών.
  • Αρμοδιότητες στο χώρο του πλυντηρίου
  • Μεταφορά και πέταμα σκουπιδιών στο χώρο συλλογής αποβλήτων.
  • Αρμόδιος για την αποθήκη των προϊόντων καθαρισμού.

Προσόντα:

  • Υπεύθυνο άτομο
  • Επαγγελματική και ευγενική συμπεριφορά.
  • Ευχάριστη και φιλική προσωπικότητα.
  • Σχετική προηγούμενη πείρα.
  • Καλή γνώση Ελληνικής Γλώσσας
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου.

Ωράριο:

  • Πρωινό: 06:00 - 14:00 (3 φορές την βδομάδα)
  • Απογευματινό: 10:00 - 18:00 (3 φορές την βδομάδα)

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνσηstathis.p@amc.com.cy ή να επικοινωνήσουν στο τηλέφωνο 22476711.