Ψάξε τώρα

Σύμβουλοι Πωλήσεων (Τεχνολογία / Οικιακές Συσκευές)

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#MC65645
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση / Μερική Απασχόληση

Η Manpower Cyprus, εκ μέρους πελάτη μας, της μεγαλύτερης αλυσίδας τεχνολογίας και ψυχαγωγίας στην Κύπρο, αναζητεί να προσλάβει Σύμβουλους Πωλήσεων (Τεχνολογίας / Οικιακών Συσκευών) για τα καταστήματα στην Λεμεσό, Λευκωσία και Πάφο.

Αρμοδιότητες:

  • Χρήση Ταμείου
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Διαχείριση παραγγελιών

Προσόντα:

  • Απολυτήριο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικών και Αγγλικών
  • Καλή γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών ή/και ταμείου
  • Επικοινωνιακές ικανότητες
  • Θετική ενέργεια, ομαδικότητα και συνεργασία

Η εταιρεία παρέχει:

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών με 13ο μισθό
  • 21 ημέρες άδεια τον χρόνο
  • Bonus
  • Εκπτώσεις στα προϊόντα

Οι θέσεις αφορούν εργασία σε βάρδιες για πλήρη (πενθήμερη), 38 ώρες και για μερική απασχόληση, 20 - 36 ώρες (Δευτέρα – Κυριακή).

Αιτήσεις:

Οι ενδιαφερόμενοι/ες καλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στη διεύθυνση careers@manpower.com.cy αναφέροντας τον αριθμό της θέσης: MP-0324-SA ή να καλέσουν στο 22710000. Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής διαχείρισης. Θα ειδοποιηθούν μόνο τα άτομα που θα επιλεγούν για προσωπική συνέντευξη.