Ψάξε τώρα

Λογιστής / Λογίστρια

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#AM65638
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Το Aldente αναζητά Λογιστή / Λογίστρια για πλήρη απασχόληση

Καθήκοντα:

  • Τήρηση λογιστικών βιβλίων εταιρειών και καταχώρηση Φ.Π.Α.

  • Συμφιλίωση τραπεζών, χρεωστών, πιστωτών, ταμείου, κ.τ.λ.

  • Άλλα λογιστικά καθήκοντα.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Κάτοχος L.C.C.I Level 3 Higher

  • Πείρα σε ανάλογη θέση τουλάχιστον 2 χρόνων

  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας

  • Πολύ καλή γνώση Microsoft Office και μηχανογραφημένων λογιστικών συστημάτων

  • Γνώση του λογιστικού συστήματος Cycom Sofia θα θεωρηθεί ως πλεονέκτημα.

  • Ετοιμασία βιβλίων για υποβολή Οικονομικών Καταστάσεων

  • Οργανωτικές ικανότητες γραφείου

  • Υπεύθυνο άτομο με ικανότητα επικοινωνίας και πρωτοβουλία

Αιτήσεις:

Παρακαλούμε όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας στο jobs@aldente.com.cy αναφέροντας την θέση για την οποία ενδιαφέρεστε.

Θέλεις να λαμβάνεις ειδοποιήσεις σχετικές με νέες θέσεις εργασίας, θέματα καριέρας και επιχειρηματικότητας;