Ψάξε τώρα

Shift Leader

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#BC65586
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

ShiftLeader

GRAB μια θέση στην ομάδα μας! Αναζητούμε ενθουσιώδεις Υπεύθυνους βάρδιας με ενέργεια, που θέλουν να ενταχθούν σε μια επιτυχημένη και ραγδαία αναπτυσσόμενη ομάδα.

Καθήκοντα και ευθύνες:

  • Άριστη γνώση των προϊόντων του grab, ούτως ώστε να συμβουλεύονται σωστά οι πελάτες με επαγγελματικό τρόπο
  • Ηγετικές ικανότητες για την ομαλή διεξαγωγή της εκάστοτε βάρδιας, με ενεργό ρόλο στα καθήκοντα και τις ανάγκες του καταστήματος
  • Επίβλεψη και οργάνωση της ομάδας στην εκάστοτε βάρδια, σύμφωνα με τις τεχνικές, τα πρότυπα και τις ανάγκες της εταιρείας
  • Διασφάλιση εξυπηρέτησης υψηλών προδιαγραφών της ομάδας της εκάστοτε βάρδιας, για την επίτευξη ευχάριστης εμπειρίας των πελατών
  • Εντατική παρακολούθηση των αποθεμάτων, συντήρηση αυτών και παραγγελία προϊόντων όπου αυτό χρειάζεται
  • Διατήρηση των υψηλών προτύπων καθαριότητας και εμφάνισης όλων των χώρων εργασίας, για τους πελάτες και τους συναδέλφους σας

Προσφέρουμε:

  • Ικανοποιητικό μισθό και 25 μέρες ετήσιας άδειας
  • Εξαιρετική εκπαίδευση και συνεχείς προοπτικές ανέλιξης
  • Συμβουλές και εμπειρία σε μια εδραιωμένη εταιρεία
  • Δωρεάν γεύμα εν ώρα εργασίας και έκπτωση σε όλα μας τα καταστήματα εκτός ωρών εργασίας
  • Δωρεάν ροφήματα καφέ κατά την διάρκεια εργασίας
  • Μελλοντικές ευκαιρίες ανέλιξης σε ρόλο υπεύθυνου καταστήματος ή διευθυντικό ρόλο
  • Σύγχρονες εγκαταστάσεις με τον πιο πρόσφατο εξοπλισμό
  • Παρέχονται στολές
  • Bonus εγγραφής στην Εταιρεία μετά από 8-12 μήνες εργασίας