Ψάξε τώρα

Barista

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#BC65584
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

BARISTA

GRAB μια θέση στην ομάδα μας! Αναζητούμε ενθουσιώδεις Baristas με ενέργεια, που απολαμβάνουν την παρασκευή ροφημάτων υψηλής ποιότητας, καθώς και την επικοινωνία με τους πελάτες, για να ενταχθούν σε μια δυναμική ομάδα!

Καθήκοντα και ευθύνες:

  • Παρασκευή ροφημάτων υψηλής ποιότητας, σε σωστό χρόνο, συμπεριλαμβανομένων ροφημάτων καφέ, smoothies, ροφημάτων ευεξίας, κλπ., σύμφωνα με τις συνταγές της εταιρείας, τις τεχνικές παρασκευής αυτής, καθώς και τα πρότυπα παρουσίασης της.
  • Διασφάλιση της ομαλής λειτουργείας του χώρου του μπαρ
  • Παροχή εξυπηρέτησης υψηλών προδιαγραφών
  • Διατήρηση των υψηλών προτύπων καθαριότητας και εμφάνισης όλων των χώρων εργασίας, για τους πελάτες και τους συναδέλφους σας
  • Άριστη γνώση των προϊόντων του grab, ούτως ώστε να συμβουλεύονται σωστά οι πελάτες με επαγγελματικό και εξυπηρετικό τρόπο

Προσφέρουμε:

  • Ικανοποιητικό μισθό και 25 μέρες ετήσιας άδειας
  • Εξαιρετική εκπαίδευση και συνεχείς προοπτικές ανέλιξης
  • Συμβουλές και εμπειρία σε μια εδραιωμένη εταιρεία
  • Δωρεάν γεύμα εν ώρα εργασίας και έκπτωση σε όλα μας τα καταστήματα εκτός ωρών εργασίας
  • Δωρεάν ροφήματα καφέ κατά την διάρκεια εργασίας
  • Μελλοντικές ευκαιρίες ανέλιξης σε ρόλο υπεύθυνου καταστήματος ή υπεύθυνου βάρδιας
  • Σύγχρονες εγκαταστάσεις με τον πιο πρόσφατο εξοπλισμό
  • Παρέχονται στολές
  • Bonus εγγραφής στην Εταιρεία μετά από 8-12 μήνες εργασίας

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας είναι απαραίτητη
  • Τουλάχιστον 2 χρόνια προηγούμενη εμπειρία σε θέση εξυπηρέτησης πελατών. Προηγούμενη εμπειρία σε θέση barista δεν είναι απαραίτητη
  • Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα
  • Οργανωτικό και επικοινωνιακό άτομο
  • Ικανότητα εργασίας σε γρήγορα αναπτυσσόμενο περιβάλλον

Αν θέλετε να γίνετε μέλος μιας δυναμικής ομάδας στείλτε το βιογραφικό σας στο administration@grab.com.cy αναφέροντας τη θέση για την οποία κάνετε αίτηση, ή καλέστε μας στο 25 87 16 16.

BARISTA

GRAB a position in our team! We are looking for enthusiastic, energetic Baristas who love interacting with customers and who are passionate about preparing high quality beverages, to join a dynamic team.

Duties and Responsibilities:

  • Preparation of high-quality beverages, including specialty coffee drinks, fresh smoothies and wellness drinks, as per the company’s recipes, techniques and presentation standards, in a timely manner
  • Ensure the smooth operation of the coffee bar area
  • Provide customers with exceptional service
  • Maintain high standards of cleanliness and appearance of all work areas, for the customers and your colleagues
  • Demonstrate knowledge of grab’s products to advise customers in a professional and helpful manner

We offer:

  • A generous salary and paid 25 Annual leave days
  • Brilliant training and continuous development
  • Share of tips and experience in a well-established company
  • Free meal while you are working and staff discount in all our stores when you are not!
  • Free specialty coffee beverages while you are working
  • Future promotion opportunities to a supervisory or shift leader role
  • Modern coffee bar area, well maintained with the latest and finest equipment on the market
  • Uniforms provided
  • Sign-on bonus after 8-12 months

Requirements:

  • Knowledge of Greek and English language is mandatory
  • At least 2 years previous experience in a customer service related role. Previous barista experience is not mandatory.
  • Pleasant and dynamic personality, with strong communication skills
  • Well organized
  • Ability to work in a fast-paced environment and as part of a team

If you want to be part of a great team send your CV to administration@grab.com.cy

quoting the position that you are applying for or give us a call at 25 87 16 16.