Ψάξε τώρα

Project and Design Engineer

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#SL65573
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Αν σου αρέσουν οι προκλήσεις και θες να εξελιχθείς σε ένα σύγχρονο και φιλικό εργασιακό περιβάλλον γεμάτο από ευκαιρίες, αυτή είναι η ευκαιρία σου! Θα περιμένουμε το βιογραφικό σου.

Η εταιρεία Suntechnics Ltd, ζητά να προσλάβει υπεύθυνο, δυναμικο και δραστήριο Project & DesignEngineer για πλήρη απασχόληση στο κομμάτι λειτουργίας και συντήρησης Φωτοβολταϊκών εγκαταστάσεων.

Υπευθυνότητες / Καθήκοντα:

  • Ετοιμάζει και σχεδιάζει Φωτοβολταϊκά Συστήματα
  • Τεχνοοικονομική ανάλυση με σκοπό την κοστολόγηση και ετοιμασία προσφορών σε πελάτες
  • Να παρακολουθεί και να συντονίζει την εκτέλεση των έργων και εργασιών
  • Να ελέγχει την ποιότητα των έργων και εργασιών και να ετοιμάζει σχετικές εκθέσεις;

Απαιτούμενα προσόντα και εμπειρία:

  • Πτυχίο ΑΤΙ, ΤΕΙ, Πανεπιστημίου ή άλλης ισότιμης σχολής στον κλάδο της Ηλεκτρολογίας.
  • Εμπειρία σε φωτοβολταϊκά συστήματα.
  • Άδεια άσκησης επαγγέλματος (ΕΤΕΚ).
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Πολύ καλή γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών (Microsoft Office, Autocad, PVsyst).
  • Άδεια οδήγησης.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.
  • Ακέραιος, έμπιστος, επικοινωνιακός και ομαδικός χαρακτήρας.

Απαιτούμενες Δεξιότητες:

  • Προγραμματισμός & Οργάνωση
  • Ανάληψη πρωτοβουλιών
  • Σωστή διαχείριση χρόνου
  • Ικανότητα ομαδικής συνεργασίας

Ωφελήματα:

  • Σημαντικές προοπτικές επαγγελματικής ανέλιξης
  • Διαρκή εκπαίδευση
  • Φιλικό Περιβάλλον Εργασίας
  • 13 μισθοί
  • 21 ημέρες άδεια
  • Ώρες Εργασίας: 8:00 – 17:00 (Δευτέρα – Παρασκευή)
  • Bonus Scheme

Αν ενδιαφέρεσαι για τη θέση, μπορείς να μας στείλεις το βιογραφικό σου σημείωμα στο e-mail: info@geg.com.cy αναφέροντας τον τίτλο “ Project & Design Engineer“.

Όλες οι αιτήσεις θα εξεταστούν και θα τύχουν άκρας εμπιστευτικότητας.