Ψάξε τώρα

Cook A

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#BC65564
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

COOK A

Αναζητούμε ενθουσιώδεις Μάγειρες που είναι αφοσιωμένοι στην προετοιμασία νόστιμων φαγητών και που επιθυμούν να είναι μέρος μιας δυναμικής ομάδας.

Καθήκοντα και ευθύνες:

  • Προετοιμασία φαγητού, μαγείρεμα, συσκευασία και παρουσίαση, σύμφωνα με τις συνταγές και τα πρότυπα της εταιρείας
  • Διασφάλιση της εύρυθμης λειτουργίας της κουζίνας, καθώς και της ποιότητας και της φρεσκάδας των συστατικών
  • Εντατική παρακολούθηση των αποθεμάτων, συντήρηση αυτών και παραγγελία προϊόντων και πρώτων υλών.
  • Τήρηση των απαιτήσεων ασφάλειας των τροφίμων
  • Εφαρμογή προτύπων Ασφάλειας και Υγείας σύμφωνα με το HACCP
  • Διασφάλιση και διατήρηση των υψηλών προτύπων υγιεινής της εταιρείας

Προσφέρουμε:

  • Ικανοποιητικός μισθός και 25 ημέρες ετήσιας άδειας με πλήρης απολαβές
  • Εκπαίδευση και προοπτικές ανέλιξης
  • Συμβουλές και εμπειρία σε μια εδραιωμένη εταιρεία με φαγητά «togo»
  • Δωρεάν γεύμα εν ώρα εργασίας και έκπτωση σε όλα τα καταστήματα μας εκτός ωρών εργασίας
  • Δωρεάν ροφήματα καφέ κατά την διάρκεια της εργασίας
  • Μελλοντικές ευκαιρίες ανέλιξης σε ρόλο υπεύθυνου ή επικεφαλής μάγειρα
  • Σύγχρονες εγκαταστάσεις κουζίνας με τον πιο πρόσφατο εξοπλισμό της αγοράς
  • Παρέχονται στολές μαγείρων
  • Bonus εγγραφής στην Εταιρεία μετά από 8-12 μήνες εργασίας

Aπαιτούμενα προσόντα:

  • Γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα με ηγετικές ικανότητες
  • Δίπλωμα ή πτυχίο συναφούς κλάδου
  • Τουλάχιστον 2 χρόνια προηγούμενη εμπειρία σε παρόμοια θέση προετοιμασίας φαγητών σε ζεστή κουζίνα.
  • Οργανωτικό άτομο
  • Ικανότητα εργασίας σε γρήγορα αναπτυσσόμενο περιβάλλον

Αν θέλετε να γίνετε μέλος μιας δυναμικής ομάδας στείλτε το βιογραφικό σας στο

administration@grab.com.cy αναφέροντας τη θέση για την οποία κάνετε αίτηση, ή καλέστε μας στο 25 87 16 16.

GRAB a position in our team! We are looking for enthusiastic Cooks who are passionate about preparing delicious products, as part of a dynamic team.

Duties and Responsibilities:

  • Food preparation, cooking, plating and presentation, as per the company’s standards and recipes
  • Ensure the smooth operation of the kitchen, as well as the quality and freshness of ingredients
  • Monitor inventory levels & maintain and order stock supplies
  • Follow food safety requirements
  • Implement health and safety standards as per HACCP
  • Ensure that the kitchen meets the company’s high hygiene standards

We offer:

  • A generous salary and paid annual 25 Annual leave days
  • Outstanding training and development
  • Share of tips and experience in a well-established to-go food company
  • Free meal while you are working and staff discount in all our stores when you are not!
  • Free specialty coffee beverages while you are working
  • Future promotion opportunities to a supervisory or head cook role
  • Modern kitchen, well maintained with the latest equipment
  • Uniforms provided
  • Sign-on bonus after 8-12 months

Requirements:

  • Knowledge of Greek and English language
  • Pleasant and dynamic personality with leadership skills
  • Diploma or degree in a related field
  • At least 2 years previous experience in a related role of preparing food in a hot kitchen.
  • Well organized
  • Ability to work in a fast-paced environment

If you want to be part of a great team send your CV to administration@grab.com.cy quoting the position that you are applying for, or give us a call at 25 87 16 16.