Ψάξε τώρα

Αποθηκάριος

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#AE65539
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Με περισσότερους από 2600 υπαλλήλους σε 28 θυγατρικές σε ολόκληρη την περιοχή ΕΜΕΑ, η ASBIS είναι ένας εξέχων παγκόσμιος διανομέας προστιθέμενης αξίας, ΟΕΜ και πάροχος λύσεων. Διακρινόμαστε για τη βαθιά γνώση του κλάδου μας και τα 32+ χρόνια εμπειρίας μας ως αξιόπιστος παγκόσμιος συνεργάτης για πελάτες και προμηθευτές.

Είμαστε υπερήφανοι που είμαστε μία απο τις πιστοποιημένες εταιρείες από το Great Place to Work®, την παγκόσμια αρχή για την κουλτούρα στο χώρο εργασίας, καθώς πιστεύουμε ότι το πραγματικο μας πλεονέκτημα είναι οι άνθρωποι. Η ASBIS επενδύει πολλά για να δημιουργήσει ένα χώρο εργασίας όπου κάθε εργαζόμενος έχει μια σταθερά θετική εμπειρία, επαγγελματική ανάπτυξη και κατάλληλη υποστήριξη για να ξεκλειδώσει τις δυνατότητες του και να οικοδομήσει ένα μέλλον με την Εταιρεία.

Όποιος και αν είναι ο τομέας εξειδίκευσης σας, θα βρείτε μια σειρά ευκαιρειών σταδιοδρομίας στην ASBIS.

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Παραλαβή, εκφόρτωση και επεξεργασία εισερχόμενων αποστολών.
  • Επαληθεύστε την ακρίβεια των εισερχόμενων αποστολών έναντι των εγγράφων αποστολής.
  • Οργάνωση και αποθήκευση προϊόντων σε καθορισμένες θέσεις αποθήκης.
  • Παραλαβή και συσκευασία παραγγελιών για αποστολή σύμφωνα με τις καθιερωμένες διαδικασίες.
  • Εκτελέστε τακτικούς ελέγχους απογραφής και βοηθήστε στη διεξαγωγή φυσικών μετρήσεων.
  • Διατήρηση καθαρού και οργανωμένου περιβάλλοντος αποθήκης.
  • Βοήθεια στη φόρτωση και εκφόρτωση φορτηγών ανάλογα με τις ανάγκες.

Προσόντα και δεξιότητες:

  • Η προηγούμενη εμπειρία στις εργασίες αποθήκης είναι ένα πλεονέκτημα.
  • Δυνατότητα χειρισμού εξοπλισμού αποθήκης, όπως περονοφόρα ανυψωτικά μηχανήματα και γρύλοι πλετών.
  • Ελλινική και Αγγλικά γλώσσα.
  • Μεγάλη προσοχή στη λεπτομέρεια και την ακρίβεια.

Τι προσφέρουμε:

  • Ευκαρία να εργαστείτε για μια οικονομικά ισχυρή, ταχέως αναπτυσσόμενη πολυεθνική εταιρεία.
  • Συνεχής αλληλεπίδραση με παγκόσμιες ομάδες επαγγελματιών.
  • Διεθνείς ευκαιρίες σταδιοδρομίας.
  • Πρόσβαση σε συνεχή επαγγελματική ανάπτυξη: εκπαίδευση, προγράμματα πιστοποίησης, εκδηλώσεις και ομαδικά κτίρια.
  • Ανταγωνιστικό πακέτο μισθών και σχέιο κινήτρων.
  • Δώρα γεγονότων ζωής, εταιρικά δώρα και βραβεία, μπόνους ετών υπηρεσίας.
  • Ειδικές τιμές για τα προιόντα της Εταιρείας.

Είμαστε σε αποστολή να φέρουμε την τεχνολογία σε όλους και αναζητούμε νέους/νέες συναδέλφους.

Κάντε αίτηση τώρα.

Υποβάλλοντας αίτηση για την παραπάνω θέση, θα επιβεβαιώσετε ότι έχετε διαβάσει και συμωνήσει με την Δήλωση Απορρήτου μας ASBIS Privacy Policy.