Ψάξε τώρα

Διανομέας

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#JM65423
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η εταιρεία, J.L. Motorace, ένας από τους μεγαλύτερους προμηθευτές εξαρτημάτων μοτοσυκλέτας, είδη ρουχισμού και εξοπλισμού για τον αναβάτη, αναζητά νεαρό άτομο, για πλήρη απασχόληση, στη θέση του διανομέα στη Λευκωσία.

Αρμοδιότητες:

• Υπεύθυνος για την ετοιμασία και παράδοση παραγγελιών με μικρού κυβισμού μοτοσικλέτα ( Scooter 125cc ).

Απαραίτητα προσόντα:

1. Άδεια οδήγησης μοτοσικλέτας με κυβισμό 125cc

2. Γνώσεις στον τομέα της μοτοσικλέτας θα θεωρηθούν επιπρόσθετο προσόν

3. Άπταιστη γνώση της Ελληνικής γλώσσας

Η εταιρεία προσφέρει:

Ελκυστικό πακέτο αποδοχών με παροχή 13ου μισθού

Ευκαιρία σταδιοδρομίας σε μια δυναμική αναπτυσσόμενη επιχείρηση

Αποστολή βιογραφικού στο hr@motorace.com.cy μέχρι την Παρασκευή 22/2/24