Ψάξε τώρα

Πωλητές/τριες €1000 Full Time & €6/ώρα μερική απασχόληση

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#AP65398
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση / Μερική Απασχόληση

Πωλητές/τριες €6/ώρα μερική απασχόληση

Η Pet People προσλαμβάνει!

Η ομάδα μας μεγαλώνει με καινούρια τοποθεσία και θέλουμε τη βοήθεια σου!

Οι παρακάτω θέσεις είναι τώρα διαθέσιμες σε Λεμεσό & Λευκωσία:

Πωλητές Μερικής απασχόλησης (πρώτος μισθός: €6/ώρα ).

Πωλητές Πλήρης Απασχόλησης (πρώτος μισθός: €1000)

Γιατί στην Pet People?

Παρέχεται πλήρης πληρωμένη εκπαίδευση.

Γίνεστε μέλος στην μεγαλύτερη ομάδα και αλυσίδα Pet Shops στην Κύπρο.

Δεν πουλάμε και δεν θα πουλήσουμε ποτέ ζώα.

Σταθερή εργασία, αυξήσεις και μπόνους.

Θα εργάζεσται με υπέροχους ανθρώπους και κατοικίδια.

Λεμεσός – Λευκωσία

Γίνετε μέλος μιας νέας αναπτυσσόμενης ομάδας με άτομα που αγαπούν τα ζώα.
Δεν εστιάζουμε στα διπλώματα αλλά στους ανθρώπους.

Οποιοσδήποτε ανεξαρτήτως ηλικίας και προσόντων μπορεί να εξελιχθεί στην εταιρεία μας.

Καθήκοντα:
Duties include:

  • Εξυπηρέτηση πελατών με την χρήση του συστήματος POS μας.
  • Να προτείνει τροφές και προϊόντα στους γονείς κατοικιδίων
  • Μεταφορά τροφών στα αυτοκίνητα των πελατών
  • Παράδοση προϊόντων κατοίκων στους πελάτες εάν το χρειάζονται

Προσόντα:

  • Άπταιστη γνώση Ελληνικών και Αγγλικών.
  • Δυνατότητα μεταφοράς τροφής 20kg στο αυτοκίνητο του πελάτη.
  • Βασικές γνώσεις υπολογιστών (Excel/Word/Browsers)
  • Διαθεσιμότητα για βάρδιες μεταξύ 9:00 μέχρι 19:30
  • Διαθεσιμότητα για εργασία μία Κυριακή τον μήνα.

Πως να υποβάλεται την αίτηση σας?

Στείλτε μας e-mall στο jobs@petpooplecyprus.com με αντίγραφο του βιογραφικού σας σημειώματος και μία μικρή παράγραφο περιγράφοντας τους λόγους για να γίνεις το επόμενο τέλειο Pet Person.

Τηλέφωνο Επικοινωνίας: 77777422

Think Pets, Think...Pet People