Ψάξε τώρα

American Medical Center - Administration

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#AM65306
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Το American Medical Center / American Heart Institute αναζητά να προσλάβει άτομο για την ακόλουθη θέση:

Διαχείριση γραφείου

Ικανότητες και προσόντα:

  • Γραμματειακό υπόβαθρο ή / και πιστοποιητικό θα θεωρηθεί πλεονέκτημα.
  • Απαραίτητη γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας.
  • Γνώση προγραμμάτων Microsoft Office.
  • Προηγούμενη νοσοκομειακή εμπειρία θα θεωρηθεί πλεονέκτημα.
  • Αποτελεσματική λεκτική και γραπτή επικοινωνία και διαπροσωπικές δεξιότητες.
  • Ικανότητες διαπραγμάτευσης και εξυπηρέτησης πελατών.
  • Προσοχή στην λεπτομέρεια.
  • Αξιόπιστο, έντιμο και έμπιστο άτομο.

Τα καθήκοντα θα περιλαμβάνουν:

  • Εισαγωγή δεδομένων.
  • Συνεργασία με την Τράπεζα Αίματος και άλλα κλινικά εργαστήρια
  • Καλωσόρισμα ασθενών και επισκεπτών.
  • Γενικά καθήκοντα γραφέα.
  • Εκτελεί άλλα καθήκοντα όπως αυτά έχουν ανατεθεί.

Ο επιτυχημένος υποψήφιος θα πρέπει να είναι σε θέση να εργάζεται υπό πίεση χρόνου σε ένα πολυάσχολο και γρήγορο περιβάλλον, να αντιδρά γρήγορα και να ανταποκρίνεται άμεσα σε καταστάσεις έκτακτης ανάγκης. Θα πρέπει να είναι σε θέση να χειρίζεται πολλαπλά καθήκοντα και να ασχολείται με ένα περιβάλλον μεταβαλλόμενων προτεραιοτήτων. Αυτός ή αυτή θα πρέπει να έχει καλές δεξιότητες επικοινωνίας και να εργάζεται με άνεση σε ένα κλινικό περιβάλλον.

Υποβάλετε αίτηση στέλνοντας το βιογραφικό σας σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση HR@amc.com.cy

Προθεσμία υποβολής αιτήσεων: Παρασκευή 30 Αυγούστου 2019

Θέλεις να λαμβάνεις ειδοποιήσεις σχετικές με νέες θέσεις εργασίας, θέματα καριέρας και επιχειρηματικότητας;