Ψάξε τώρα

Πωλητής/Πωλήτρια για την περιοχή Λευκωσίας

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#MU65286
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η Εταιρεία M&C United Catering Equipment Ltd ζητά να προσλάβει Πωλητή/Πωλήτρια για την περιοχή Λευκωσίας.

Οι υποψήφιοι/ες πρέπει να πληρούν τα ακόλουθα προσόντα:

  • Απολυτήριο Μέσης ή Ανώτερης Σχολής ή Ξενοδοχειακού Κολεγίου.
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας.
  • Γνώση χειρισμού Η/Υ και ειδικά των προγραμμάτων Office, Word και Excel.
  • Δίπλωμα οδήγησης.
  • Εκπλήρωση στρατιωτικών υποχρεώσεων.
  • Πείρα στον τομέα HORECA, επιθυμητή.

Καθήκοντα και Αρμοδιότητες:

Τα άτομα που θα προσληφθούν θα είναι υπεύθυνα για την διατήρηση και ανάπτυξη του πελατολογίου της Εταιρείας στην ανάλογη Πόλη και Επαρχία.

Επίσης θα είναι υπεύθυνα για την εφαρμογή των ποιοτικών και ποσοτικών στόχων της Εταιρείας καθώς και για την ετοιμασία προσφορών, την διαχείριση των παραγγελιών και την διαχείριση των οικονομικών συναλλαγών.

Για τα κατάλληλα άτομα προσφέρονται τα ακόλουθα:

  • Ανταγωνιστικός μισθός και προμήθεια ανάλογα με τα προσόντα και την πείρα.
  • Εταιρικό αυτοκίνητο, γραμμή κινητού τηλεφώνου και Η/Υ.
  • Εκπαίδευση και ευκαιρίες για επαγγελματική ανέλιξη.
  • Ευχάριστο, δημιουργικό και ομαδικό περιβάλλον εργασίας.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες υποψήφιοι/ες παρακαλούνται όπως επικοινωνήσουν με τον Πανίκο Ήρωα στα κεντρικά γραφεία της Εταιρείας στο τηλ: 77777724 ή στην ηλεκτρονική διεύθυνσηpanikos@united-ces.com