Ψάξε τώρα

Πωλητής/ρια Διαγνωστικού και Τεχνικού Εξοπλισμού για Συνεργεία

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#CK65256
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η εταιρεία Χρ. Καποδίστριας και Υιοί Λτδ, η οποία δραστηριοποιείται στον τομέα των ανταλλακτικών αυτοκινήτων, στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξης της ζητά να προσλάβει Πωλητή Διαγνωστικού και Τεχνικού Εξοπλισμού για Συνεργεία.

Καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση υφιστάμενων πελατών και προσπάθεια προσέλκυσης καινούριων αναφορικά με προϊόντα Τεχνικού Εξοπλισμού των Συνεργείων.
  • Καθιέρωση, ανάπτυξη και διατήρηση θετικών επιχειρηματικών σχέσεων με τους πελάτες.
  • Επίσπευση επίλυσης των προβλημάτων και των παραπόνων των πελατών για μεγιστοποίηση της ικανοποίησης.
  • Παροχή συμβουλών σχετικά με τα προϊόντα του Τμήματος προκειμένου να πεισθούν σε αγορά.
  • Παροχή πληροφοριών και επεξηγήσεων αναφορικά με την λειτουργικότητα των προϊόντων, τις προδιαγραφές κ.ό.κ.
  • Συνεχής εκπαίδευση για τα υφιστάμενα καθώς και τα νέα προϊόντα του Τμήματος.
  • Είσπραξη τιμολογίων πελατών.

Προσόντα:

  • Πτυχίο ή Δίπλωμα στον κλάδο Business Administration ή Automotive.