Ψάξε τώρα

Σερβιτόροι/ρες

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#VL65214
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση / Μερική Απασχόληση

Τα Café laMode, μέλος του Ομίλου Voici la Mode αναζητούν Σερβιτόρους

Καθήκοντα

  • Παρέχει άψογο service με στόχο την ικανοποίηση των πελατών
  • Διατηρεί τον χώρο του εστιατορίου καθαρό και ευπαρουσίαστο
  • Συνεργάζεται αποτελεσματικά με τους συναδέλφους του για την επίτευξη των στόχων του εστιατορίου

Προσόντα

  • Προηγούμενη εμπειρία σε παρόμοια θέση
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Ομαδικότητα και συνεργασία

Προσφέρουμε

Ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας που συμπεριλαμβάνει:

  • Φιλοδώρημα Χριστουγέννων
  • Ταμείο Προνοίας
  • 25 μέρες ετήσια άδεια
  • Δωρεάν γεύματα
  • Έκπτωση σε όλα τα προϊόντα του Ομίλου
  • Ευκαιρίες εκπαίδευσης & προοπτικές ανέλιξης

Μπορείτε να κάνετε την αίτηση σας ηλεκτρονικά στο https://voicilamode.com/careers/ ή να στείλετε το βιογραφικό σας στο jobsclm@voici-la-mode.com αναφέροντας τον κωδικό της θέσης CLM/W02

Για περισσότερες πληροφορίες καλέστε μας στο 22884900

Θε ειδοποιηθούν μόνοι οι υποψήφιοι που θα κριθούν κατάλληλοι για τη θέση

Θέλεις να λαμβάνεις ειδοποιήσεις σχετικές με νέες θέσεις εργασίας, θέματα καριέρας και επιχειρηματικότητας;