Ψάξε τώρα

3PL Διανομέας

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#AT65031
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η Argosy Trading Company Ltd, θυγατρική της δημόσιας εταιρείας Cyprus Trading Corporation Plc, μέλος του Ομίλου CTC που ασχολείται με την εισαγωγή και εμπορία διεθνώς αναγνωρισμένων προϊόντων ευρείας κατανάλωσης, δέχεται αιτήσεις για πρόσληψη Διανομέα 3PL πλήρους απασχόλησης στη Λευκωσία.

Γενικά Καθήκοντα και Ευθύνες:

  • Φόρτωση των εμπορευμάτων για παράδοση στους πελάτες.
  • Παράδοση των προϊόντων στους πελάτες και έλεγχος τους στην παρουσία του πελάτη.
  • Παραλαβή από τους πελάτες την χρηματική αξία των τιμολογίων και παράδοσή τους στο ταμείο με τα ανάλογα έντυπα.
  • Παραλαβή προϊόντων επιστροφής από τον πελάτη.
  • Βοήθεια στην αποθήκη μετά το πέρας του δρομολογίου.

Απαιτούμενα Προσόντα και Δεξιότητες:

  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής γλώσσας.
  • Γνώση της Αγγλικής γλώσσας θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Οργανωτικές ικανότητες.
  • Γρήγορη επίλυση προβλημάτων.
  • Πρόσχαρος και εξυπηρετικός.

Προσφέρεται ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών και ωφελημάτων, συνεχής εκπαίδευση, επαγγελματική εμπειρία σε ένα δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.

Στα πλαίσια της δέσμευσης μας για προστασία των προσωπικών σας δεδομένων, παρακαλούμε όπως υποβάλετε το βιογραφικό σας σημείωμα μέσω της ιστοσελίδας https://ctcgroup.com/careers/ μέχρι τις 29 Μαρτίου 2024. Θα επικοινωνήσουμε μαζί σας μόνο σε περίπτωση που έχετε επιλεγεί ως υποψήφιος/α για τη συγκεκριμένη θέση.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.