Ψάξε τώρα

Aρχιτέκτονες: Junior, Mid-Level και Senior

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#IK64947
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η εταιρία Ikodomia με έδρα τη Λεμεσό επεκτείνει τις δραστηριότητες της και επιθυμεί να προσλάβει αρχιτέκτονες για να ενταχθούν στο δυναμικό του Αρχιτεκτονικού τμήματος.

Καθήκοντα και Υπευθυνότητες:

- Προετοιμασία αρχιτεκτονικών και κατασκευαστικών σχεδίων

- Προετοιμασία αρχιτεκτονικών σχεδίων για σκοπούς αδειών

- Δημιουργία εξωτερικών και εσωτερικών σχεδιαστικών ιδεών και παρουσιάσεων

- Τρισδιάστατη σχεδίαση και παραγωγή τρισδιάστατων απεικονίσεων

Απαραίτητα προσόντα:

- Πτυχίο αρχιτεκτονικής από αναγνωρισμένο πανεπιστήμιο

- Πολύ καλή γνώση προγράμματων Cad

- Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας

- Οργανωτικές δεξιότητες και συνέπεια σε χρονοδιαγράμματα

- Κριτική σκέψη, εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες και πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας.

Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον

Βολικό συνεχόμενο ωράριο εργασίας

Πολύ καλες απολαβές

Οι ενδιαφερόμενοι/ες να αποστέλλουν το βιογραφικό τους μαζί με τη δουλειά τους (CV & Portfolio) στο email info@ikodomia.com. Τηλ. επικοινωνίας: 77771400.

Ολες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.