Ψάξε τώρα

Υπεύθυνος Διαχείρισης Αποθήκης

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#PC64941
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η φαρμακευτική εταιρεία P.THadjigeorgioucoLtdστα πλαίσια επέκτασης και ανάπτυξης των εργασιών της , δέχεται αιτήσεις για άμεση πρόσληψη Υπεύθυνου Διαχείρισης Αποθήκης, με έδρα την Λεμεσό:

Καθήκοντα

  • Διασφαλίζει την αποτελεσματική αγορά προϊόντων/υπηρεσιών στην καλύτερη δυνατή τιμή και ποιότητα.
  • Παραλαβή / έλεγχος παραγγελιών.
  • Οργάνωση, συντονισμός και προγραμματισμός αποθήκης και παραγγελιών.
  • Διαχείριση αποθήκης (ακριβή καταγραφή εισερχομένων και εξερχομένων).
  • Έλεγχος και καταμέτρηση αποθεμάτων.
  • Διασφαλίζει τη σωστή φόρτωση και εκφόρτωση των εμπορευμάτων καθώς και την αποθήκευση τους.
  • Ευθύνη καθαριότητας και συντήρηση αποθήκης / γραφείων.
  • Παρακολούθηση ημερολογιακού αποθέματος, forecast πωλήσεων και εισαγωγών.
  • Συνεργασία με διευθυντική ομάδα και όλα τα τμήματα της εταιρείας.

Aπαραίτητα προσόντα:

  • Απολυτήριο Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  • Κάτοχος Πανεπιστημιακού τίτλου συναφές με τη θέση
  • Πολύ καλή γνώση ηλεκτρονικού υπολογιστή (κυρίως Microsoft Office) .
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Καλές οργανωτικές ικανότητες και σωστής διαχείρισης χρόνου.
  • Εμπειρία στην διαχείριση αποθήκης.