Ψάξε τώρα

Λειτουργός Μάρκετινγκ & Social Media

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#KA64939
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Το εμπορικό κέντρο Kings Avenue Mall ζητά να προσλάβει Λειτουργό Μάρκετινγκ & Social Media στα γραφεία του στην Πάφο.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Πτυχίο μάρκετινγκ, Διοίκησης Επιχειρήσεων, Επικοινωνίας και Διαδικτύου ή άλλο συναφή κλάδο.
  • Καλή γνώση διαχείρισης Μέσων Κοινωνικής Δικτύωσης.
  • Καλή χρήση ηλεκτρονικών υπολογιστών (MS OFFICE)
  • Καλή γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας.
  • Δημιουργικότητα και δυναμισμό.
  • Ομαδικό πνεύμα, καλές διαπροσωπικές δεξιότητες και ευπροσάρμοστος χαρακτήρας.
  • Υπευθυνότητα, ακρίβεια, προσοχή στην λεπτομέρεια, πρωτοβουλία, ανάληψη ευθυνών και εργατικότητα.
  • Μεταπτυχιακό σε συναφή κλάδο ή εμπειρία σε παρόμοια θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Καθήκοντα και ευθύνες:

  • Προετοιμασία επερχόμενων καμπανιών και προώθηση τους σε διάφορα διαφημιστικά μέσα.
  • Διαχείριση των μέσων κοινωνικής δικτύωσης και ιστοσελίδας της εταιρείας.
  • Οργάνωση και διαχείριση των δραστηριοτήτων και εκδηλώσεων στο Εμπορικό Κέντρο.
  • Επικοινωνία με συνεργάτες για τα θέματα προβολής της εταιρείας.
  • Άλλα συναφή καθήκοντα όπως αυτά ζητηθούν από το Εμπορικό Κέντρο.
  • Η γνώση δημιουργίας γραφικών θα θεωρηθεί ως επιπλέον προσόν.

Άλλες πληροφορίες

  • Πενθήμερη εργασία προσαρμοζόμενη στις ανάγκες της εταιρείας.
  • Προσφέρεται πακέτο απολαβών σύμφωνα με τα προσόντα και εμπειρία.
  • Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@kingsavenuemall.com.

Θέλεις να λαμβάνεις ειδοποιήσεις σχετικές με νέες θέσεις εργασίας, θέματα καριέρας και επιχειρηματικότητας;