Ψάξε τώρα

Office Administrator

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#LK63886
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η L K BIOSEARCH PRODUCTS LTD, με πέραν των 30 χρόνων εμπειρία στον τομέα διανομής διαφόρων προϊόντων όπως Συμπληρωμάτων Διατροφής, Βιταμίνες, Προσωπικής Φροντίδας.

Στα πλαίσια της επέκτασης των δραστηριοτήτων της, επιθυμεί να προσλάβει Sales Administrator

Καθήκοντα:

  • Διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων
  • Τιμολόγηση πελατών
  • Διαχείριση παραγγελιών
  • Αρχειοθέτηση

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Άριστη γνώση Ελληνικής [γνώση της Αγγλικής Γλώσσας αποτελεί πλεονέκτημα]
  • Γνώσεις Η/Υ (Word, Excel, Outlook) – SAP αποτελεί πλεονέκτημα
  • Εμπειρία σε παρόμοια θέση αποτελεί πλεονέκτημα
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση
  • Ικανότητα εκτέλεσης πολλαπλών εργασιών ταυτόχρονα
  • Ομαδικό πνεύμα

Full Time / Λακατάμια, Λευκωσία

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα στο accounts@biosearch.com.cy