Ψάξε τώρα

Λειτουργός Λογιστηρίου

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#AL61805
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Ο Αντέννα δέχεται αιτήσεις για την πιο κάτω θέση:

Καθήκοντα:

  • Τήρηση των λογιστικών αρχείων της εταιρείας
  • Εφαρμογή γενικής λογιστικής
  • Διεκπεραίωση διαδικασιών καταθέσεων και πληρωμών
  • Συμφιλίωση τραπεζικών λογαριασμών και λογαριασμών πληρωτέων/ εισπρακτέων με το λογιστικό σύστημα
  • Διεκπεραίωση διαδικασίας τιμολόγησης πελατών
  • Διαχείριση των εισπράξεων στα καθορισμένα πλαίσια
  • Εξαγωγή και παρακολούθηση των απαιτούμενων αναφορών
  • Βοήθεια στην ετοιμασία οικονομικών και άλλων καταστάσεων
  • Παροχή υποστήριξης στην οικονομική διεύθυνση
  • Βοήθεια στην προετοιμασία οικονομικών αναλύσεων
  • Παροχή βοήθειας κατά τη διενέργεια ελέγχου από εξωτερικούς ελεγκτές

Απαραίτητα προσόντα:

  • Κάτοχος LCCI Higher και/ή πτυχίου τριτοβάθμιας εκπαίδευσης στη Λογιστική