Ψάξε τώρα

Λογιστής/Λογίστρια

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#PN59090
Τύπος: Μερική Απασχόληση

H PS New Deal Ltd, εταιρεία τεχνολογίας και διαφήμισης με έδρα την Λάρνακα, αναζητεί άτομο για να στελεχώσει το τμήμα λογιστηρίου.

Καθήκοντα:

  • Καταχώρηση εγγραφών σε λογιστικό πρόγραμμα της εταιρείας
  • Ετοιμασία μισθοδοσίας
  • Ετοιμασία ταμειακής ροής και 3-μηνιαίας κατάστασης του ΦΠΑ
  • Έκδοση τιμολογίων και πιστωτικών σημειώσεων των πελατών
  • Επικοινωνία με προμηθευτές και ετοιμασία πληρωμών
  • Έλεγχος χρεωστών και πιστωτών και συμφιλίωσης με την τράπεζα
  • Μηνιαίοι έλεγχοι και συνεργασία με τους εξωτερικούς ελεγκτές της εταιρείας
  • Διεκπεραίωση άλλων καθημερινών εργασιών του λογιστηρίου

Προσόντα:

  • Κάτοχος LCCI Higher ή κάτοχος Πανεπιστημιακού διπλώματος, συναφή με την θέση